czwartek, 2 marca 2023

PIK - dobry wybór na Dzień Kobiet

Zastanawiasz się jak urządzić przestrzeń, w której mieszkasz, czy pracujesz tak, aby każda czynność sprawiała Ci przyjemność?

Pragniesz każdy dzień rozpocząć w perfekcyjnym wnętrzu?

Specjalnie dla Pań, MEBIN - Polski Producent Mebli poleca: toaletkę, lustro, szafę z kolekcji PIK firmy Mebinhttps://www.mebin.pl/kolekcje-mebli/pik/


****
Pik to wyjątkowa kolekcja mebli do salonu, jadalni i sypialni z frontami z litego drewna i korpusami w okleinie naturalnej. 
Zachwyca oryginalnymi bryłami w stylu industrialnym oraz piękną kolorystyką: kasztan i dąb naturalny lager. 

Dębowe elementy zostały poddane procesowi głębokiej strukturyzacji, a następnie wybarwione, dzięki czemu meble zyskały niepowtarzalny charakter. Metalowe nogi i pochwyty wspaniale podkreślają loftowy styl kolekcji – proporcjonalne, ciekawie połączone, nadają bryłom lekkości i designerskiego sznytu. Blaty stołów charakteryzują się odpornością na działanie podwyższonych temperatur i alkoholu. Meble wyposażono w nowoczesne rozwiązania, takie jak system cichego domykania drzwiczek oraz oświetlenie LED z wyłącznikiem pojemnościowym.


[POLECAMY KSIĄŻKĘ] Jesienne wieczory z dobrym, polskim kryminałem. Sprawdź nasze propozycje

Szóstka - Przemysław Kowalewski Czy zbrodnia może zostać usprawiedliwiona?  -  Przemysław Kowalewski przywołuje demony przeszłości, by zderz...