wtorek, 23 marca 2021

Idzie wiosna, wyjdź na balkon!

Dodatkowy pokój na ciepłe dni, schowek, namiastka ogrodu – balkon, bo o nim mowa, w wielu mieszkaniach miewał różne role.

Od przeszło roku zyskał kolejną – teraz jest także enklawą, która umożliwia przebywanie na świeżym powietrzu w bezpieczny i nieskrępowany maseczką sposób.
 Idzie wiosna, więc to idealny moment, by o niego zadbać i z „rozwiązania awaryjnego” uczynić go przyjaznym miejscem do relaksu i zabawy. 

Zapraszamy: 



[POLECAMY KSIĄŻKĘ] Sposób na udany wakacyjny odpoczynek to dobra książka. Sprawdź nasze propozycje.

LATO W KOŁOBRZEGU - Aneta Karasińska PRZESIĄKNIĘTA UPALNYM LATEM OPOWIEŚĆ O POSZUKIWANIU TOŻSAMOŚCI. Leon Hoser samotnie wychowuje ośmioletn...