piątek, 2 lutego 2024

Marzy Ci się nowoczesny soft loft? Sprawdź kolekcję mebli GINTARO polskiego producenta - firmy Mebin

Mebin prezentuje nowoczesną kolekcję mebli – GINTAROidealną zarówno do salonu, gabinetu jak i sypialni.

Gintaro to nowoczesne bryły, postmodernistyczny design, jasna kolorystyka dębu naturalnego oraz modułowość. 

Nowoczesny soft loft

Soft loft jest nie tylko zgodny z najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz, ale przede wszystkim dodaje im designerskiego sznytu. 
W takim stylu została zaprojektowana kolekcja GINTARO – meble, obok których nie możemy przejść obojętnie, przeznaczone do kompleksowego urządzenia salonu, jadalni, sypialni i home office.
 Ciekawe wzornictwo wyrazistych brył łączy prostotę i minimalizm wyróżniające loft z ciepłem drewna dębowego oraz okleiny dębowej w pięknym kolorze dębu naturalnego o matowym odcieniu. Perfekcyjnie wyprofilowane metalowe nogi oraz wstawki w czarnym kolorze podkreślają oryginalną stylistykę mebli. 
Fronty z litego drewna i korpusy wykończone naturalną okleiną sprawiają, że kolekcja nie tylko prezentuje się bardzo efektownie, ale będzie też służyć przez długie lata. 
Niezwykle dekoracyjnym elementem mebli są lamele nadające im harmonijny i spójny wygląd. Gustownym akcentem są także drzwiczki szaf i witryn wykonane z brązowego szkła antisol wspaniale wpisującego się w design mebli. 


GINTARO ujmuje również swą funkcjonalnością

Wygodne rozwiązanie push zapewnia bezszelestne i łatwe otwieranie i zamykanie szuflad i drzwiczek. Natomiast estetycznie zaaranżowane i włączane dotykowo ledowe oświetlenie szklanych półek jest nie tylko bardzo praktyczne, ale sprawia także, że kolekcja zyskuje wyjątkowy charakter. 
Jest elegancka, ultranowoczesna i modna.

Sprawdź także inne kolekcje: https://www.mebin.pl/kolekcje-mebli/

Źródło: www.Mebin.pl

Są gibcy, są silni, są w olimpijskiej formie! Polska Noc Kabaretowa 2024 w Częstochowie przed nami!

Polska Noc Kabaretowa 2024 25.10.2024, godz. 20.00 Hala Sportowa Częstochowa Są gibcy, są silni, są w olimpijskiej formie! Przybywamy do Was...