wtorek, 12 grudnia 2023

Centrum Handlowe Auchan Poczesna zaprasza na przedświąteczną garażową wyprzedaż

Tych, którzy szukają pomysłu, jak niebanalnie udekorować dom na święta i dać drugie życie przedmiotom znalezionym na dnie szaf, w schowkach i piwnicach, Centrum Handlowe Auchan Poczesna zaprasza na przedświąteczną wyprzedaż garażową. W sobotę 16 grudnia od godziny 9.00 do godziny 14.30 będzie można sprzedać i kupić ubrania, zabawki, książki, sprzęt AGD i artykuły do wyposażenia domu. Wstęp wolny. Sprzedawców obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Podczas garażowej wyprzedaży będzie można sprzedać i kupić różnorodne przedmioty – ubrania, zabawki, antyki oraz przedmioty kolekcjonerskie, rośliny, a także książki, biżuterię, akcesoria kuchenne czy sprzęty elektroniczne. Stali bywalcy tych wydarzeń wiedzą, że zawsze można znaleźć coś ciekawego. Grudniowe spotkanie w Centrum Handlowym Auchan Poczesna to również okazja żeby zdobyć nietuzinkowe ozdoby i stworzyć specjalną świąteczną aranżację domowego wnętrza.

Udział w wydarzeniu to korzyści dla wszystkich. Sprzedający dadzą „drugie życie” przedmiotom, których nie używają, a kupujący znajdą rzeczy, których poszukują w atrakcyjnych, niskich cenach. Wybieranie rzeczy z drugiej ręki sprawia, że otaczamy się wyjątkowymi przedmiotami, a także przyczyniamy się do zmniejszenia ilości odpadów, które trafiają na wysypiska.

Rejestracja dla sprzedawców

Aby wystawić rzeczy należy wysłać maila na adres wyprzedazgarazowaauchan@gmail.com. Zgłaszać można się w terminie do 2 dni przed rozpoczęciem wydarzenia. Zgłoszenie i wystawienie przedmiotów są bezpłatne. Zgłoszenie i wystawienie przedmiotów są bezpłatne.

Sprzedawcy muszą samodzielnie zatroszczyć się o wyposażenie stoiska i przynieść wieszaki lub stoliki, na których będą prezentować produkty. Regulamin wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej Centrum Handlowego Auchan Poczesna.

Wydarzenie odbędzie się w 16 grudnia pasażu Centrum Handlowego Auchan Poczesna przy ulicy Krakowskiej 10 w Poczesnej koło Częstochowy. Wstęp wolny.

[POLECAMY KSIĄŻKĘ] Tragedia, prawda, historia - to wszystko znajdziesz w naszych propozycjach.

Jeden dzień z życia Abeda Salamy. Reportaż - Nathan Thrall Reportaż uhonorowany Nagrodą Pulitzera 2024 Jeden z najważniejszych światowych re...