poniedziałek, 3 czerwca 2024

Częstochowa: Śniadanie z przedsiębiorcami. E-marketing

Czerwcowe spotkanie cyklu organizowanego przez Agencję Rozwoju Regionalnego będzie poświęcone działaniom związanym z prowadzeniem e-marketingu.

Spotkanie zaplanowane na najbliższy czwartek, 6 czerwca, poświęcone będzie kwestiom związanym z e-marketingiem i tym, jak usprawnić i ulepszyć działania sprzedażowe w przestrzeni internetowej.

Podczas prezentacji ,,Dlaczego Twój e-marketing nie działa – jak uzdrowić Twój biznes w Internecie’’ zostaną poruszone tematy:
- sposobów tworzenia skutecznego lejka marketingowo-sprzedażowego i jego optymalizacji,
- określenia takich pojęć jak ,,buyer person’’ – potrzeb i obiekcji klienta podczas podejmowania decyzji zakupowych,
- planowania komunikacji z klientem,
- planowania działań marketingowych w przestrzeni cyfrowej.

Prelegentką będzie Ewa Wójcik - doradczyni, trenerka ds. marketingu internetowego. Prowadzi konsultacje, warsztaty i szkolenia z zakresu wykorzystania narzędzi marketingu internetowego i promocji biznesu w Internecie.

Gościem specjalnym ,,Śniadania’’ ma być prezydent Krzysztof Matyjaszczyk.

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 6 czerwca, o godz. 9.00 w Częstochowskim Parku Przemysłowo-Technologicznym, przy ul. Wały Dwernickiego 117/121. Ma potrwać ok. 2 godzin. Udział – bezpłatny, ale by wziąć udział należy się zarejestrować do 4 czerwca za pomocą formularza na stronie internetowej www.arr.czestochowa.pl, w zakładce ,,Śniadania z przedsiębiorcami’’.

Pytania do organizatora – Agencji Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. – można kierować mailowo na adres sniadania@arr.czestochowa.pl lub telefonicznie pod nr 34 360 56 88.

Źródło: UM

Empik daje rabat za świadectwo szkolne

Najbliższy piątek to dzień, którego z utęsknieniem wyczekują miliony uczniów.  Z okazji zakończenia roku szkolnego Empik przygotował dla nic...