poniedziałek, 10 czerwca 2024

Wianki i sploty - Koncert na dobry początek lata

Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie, Akademia Soward oraz Fundacja Soward - Kolorowa Edukacja serdecznie zapraszają na wyjątkowe widowisko plenerowe - "Wianki i sploty - Koncert na dobry początek lata". Impreza odbędzie się w czwartek, 20 czerwca 2024 r. o godz. 19:00.

Na Starym Rynku w Częstochowie tradycja spotka się z nowoczesnością, a muzyka połączy pokolenia. Zapowiada się ciekawe widowisko i świetna zabawa.
Na scenie wystąpią utalentowani artyści , w tym uczniowie i kadra AP Akademia Soward oraz Marta Kiepura i Chór ALLA BREVE pod kierunkiem Barbary Krasuckiej ze specjalnym udziałem Marty Honzatko i Michała Rorata. Reżyseria i scenariusz - Robert Dorosławski.

Zapraszamy do wspólnego świętowania początku lata w atmosferze radości, muzyki i tradycji. Przyjdźcie z rodziną i przyjaciółmi, aby wspólnie spędzić czas i cieszyć się urokami naszej kultury.

 Wstęp wolny!

[POLECAMY KSIĄŻKĘ] Tragedia, prawda, historia - to wszystko znajdziesz w naszych propozycjach.

Jeden dzień z życia Abeda Salamy. Reportaż - Nathan Thrall Reportaż uhonorowany Nagrodą Pulitzera 2024 Jeden z najważniejszych światowych re...