wtorek, 15 października 2024

[MOTORYZACJA] Mabellini zwycięża w Rajdzie Śląska, Paddon i Szeja z tytułami

Wszystko już jasne! Drugi przejazd odcinka Województwo Śląskie (11,78 km) zakończył rywalizację w Rajdzie Śląska – finałowej rundzie mistrzostw Europy (FIA ERC) i Polski (RSMP).

W zawodach zwyciężyli Andrea Mabellini i Virginia Lenzi (Skoda Fabia RS Rally2). Trzecie miejsce zajęli Hayden Paddon i John Kennard (Hyundai i20N Rally2, +19,9 s) czym przypieczętowali zdobycie drugiego w karierze tytułu mistrzów Europy.
Pierwsze mistrzostwo Polski wywalczyli bracia Jarek i Marcin Szejowie, trzeci w klasyfikacji rundy RSMP (Skoda Fabia Rally2 evo, +1:52,2 s).

Najzabawniejsza komedia w historii teatru - DAMSKI BIZNES w Filharmonii Częstochowskiej - już 14 grudnia 2024

Damski Biznes  Filharmonia Częstochowska  ul. Wilsona 16  14 grudnia 2024, godz.: 16.00 Jedna z najzabawniejszych komedii w historii teatru....