piątek, 3 listopada 2023

[KINO] „Lęk” Sławomira Fabickiego w kinach już od dziś

Dwie siostry wyruszają w pełną emocji podróż, poprzez śmiech i łzy, radość i gniew, aż do finału, który ma rozstrzygnąć o losie jednej z nich.

 „Lęk” w reżyserii nominowanego do Oscara Sławomira Fabickiego miał premierę podczas tegorocznego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, zebrał rekordową liczbę recenzji oraz poruszył widzów i recenzentów.

Film trafia do ogólnopolskiej dystrybucji już  3 listopada.
Obsada: Magdalena Cielecka, Marta Nieradkiewicz, Sabine Timoteo 
Reżyseria: Sławomir Fabicki 
Dystrybucja: Monolith Films


[POLECAMY KSIĄŻKĘ] Sposób na udany wakacyjny odpoczynek to dobra książka. Sprawdź nasze propozycje.

LATO W KOŁOBRZEGU - Aneta Karasińska PRZESIĄKNIĘTA UPALNYM LATEM OPOWIEŚĆ O POSZUKIWANIU TOŻSAMOŚCI. Leon Hoser samotnie wychowuje ośmioletn...