czwartek, 16 listopada 2023

Przygotuj samochód na zimę

Choć niektórym nadal trudno się z tym pogodzić, tegoroczna jesień dobiegła końca i powoli roztacza się przed nami zimowa aura.

Póki mieliśmy „polską złotą jesień”, kierowcy mogli czuć się zrelaksowani i nie zawsze pamiętać, że lada dzień pogoda może się załamać i warunki na drogach ulegną znacznemu pogorszeniu. Dlatego warto zawczasu przygotować się na nadejście mrozów i już teraz przygotować swój samochód na zimową porę. 
Przedstawiamy kilka punktów, które należy bezwzględnie przejść, aby prawidłowo przygotować nasze auto do zimowych warunków na drodze.

Zadbaj o widoczność, czyli sprawdź wycieraczki


Nieważne, czy opad atmosferyczny to śnieg, rzęsisty deszcz, czy drobny kapuśniaczek – wycieraczki w samochodzie muszą działać bez zarzutów! 
Z tego powodu trzeba zawczasu sprawdzić, czy nie pozostawiają smug, nie piszczą i czy dobrze zbierają wodę. 
Jeśli ich jakość wzbudza nasze wątpliwości, najprościej będzie zainwestować w nowe. Nie można również zapomnieć o sprawdzeniu poziomu płynu do spryskiwaczy – w obliczu spadającej temperatury najlepiej wybrać płyn zimowy.

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego zapraszamy do firmy  
"Szybex-Serwice, Częstochowa, ul. Zaciszańska 8
 oraz Piotrków Trybunalski, ul. Żelazna7, 
Tel.: 602 360 138, 531 245 524

Więcej dziś na: https://czest.info/motoryzacja


Tworzenie stron internetowych Częstochowa - Profesjonalne projektowanie stron www

  W obecnych czasach strony internetowe są niezbędnym elementem w budowaniu wizerunku i promocji firmy. Bez względu na branżę, posiadanie pr...