środa, 8 maja 2024

Dziecięca moda i porady na Targach Małego Dziecka w Galerii Jurajskiej

Wszystko, co niezbędne maluchowi w jednym miejscu. Już 11 maja w Galerii Jurajskiej odbędą się Targi Małego Dziecka. To wydarzenie kierowane do rodziców i opiekunów, poświęcone modzie dziecięcej, wychowaniu oraz rozwojowi dziecka od pierwszych miesięcy życia


Porady i cenne wskazówki dotyczące wychowania, wczesnej edukacji oraz rozwoju dziecka, a do tego najnowsze trendy w dziecięcej modzie, pokazy kolekcji ubranek i dodatków z udziałem małych modeli oraz cały ogrom produktów, które przydadzą się każdego dnia w zabawie.

Już 11 maja w Galerii Jurajskiej odbędą się Targi Małego Dziecka. Wydarzenie, organizowane już po raz drugi w największym w Częstochowie centrum handlowym, przyciągnie tym razem aż 23 wystawców z całego regionu.

Wśród nich znajdą się m.in. lokalni producenci ubranek, którzy zaprezentują najnowsze trendy w modzie dla najmłodszych, a także producenci akcesoriów (np. torebek dla dzieci, opasek, spinek) oraz zabawek, w tym ręcznie robionych przytulanek i szydełkowanych maskotek.

Nie zabraknie także wystawców oferujących produkty do dziecięcych pokoików, w tym pościeli, koców, wkładek do wózka, narzut czy poduszek. Ale wydarzenie to nie tylko okazja do tego, aby zrobić zakupy. To także szansa na to, aby uzyskać wsparcie ekspertów w wychowaniu malucha.

Na targach każdy może skorzystać z porad logopedów, psychologów czy fizjoterapeutów z Baby Steps – Centrum Terapii Dziecka. Co więcej, można tu dowiedzieć się także, jak zacząć przygodę malucha z nauką pływania czy nauką języków obcych i to już od najmłodszych lat.

Impreza przyciągnie też żłobek Nianiolandia i przedszkola Nibylandia i Czerwony Kapturek. Spotkanie z nimi to szansa, aby dowiedzieć się, jak wygląda dzień dziecka w takim miejscu oraz jak pobudzić kreatywność malucha. W tym dodatkowo pomogą warsztaty z sensoryki i robienia slime, prowadzone przez przedszkole Czerwony Kapturek.

O tym z kolei, jak wyglądają przygotowania do porodu i pierwsze miesiące życia dziecka, opowiedzą położne z Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. NMP w Częstochowie. Spotkanie z nimi to okazja do tego, aby zasięgnąć wskazówek związanych z ciążą, porodem, karmieniem i przewijaniem niemowlaka oraz pielęgnacją noworodka.

Organizowane targi to wydarzenie, na którym nie tylko upolujemy ciekawe, unikalne i często ręcznie robione produkty dla dzieci, ale także wrócimy do domu z całą garścią cennych porad związanych z wychowaniem, rozwojem, a nawet doborem ubranek, które przydadzą się każdemu opiekunowi, niezależnie od wieku dziecka – mówi Anna Borecka, dyrektor Galerii Jurajskiej.

Coś dla siebie znajdą tu zarówno rodzice, którzy dopiero spodziewają się malucha, jak również świeżo upieczeni opiekunowie, którzy chcą nieco więcej dowiedzieć się o pierwszych miesiącach i latach życia dziecka. To także gratka dla osób, które chcą podejrzeć najnowsze trendy w modzie dziecięcej. Niemal połowa tegorocznych wystawców to producenci ubranek i akcesoriów dla niemowląt oraz starszych dzieci – dodaje.

Wstęp na Targi Małego Dziecka jest bezpłatny. Wydarzenie odbywa się w godzinach od 10.00 do 18.00

Wśród tegorocznych wystawców można znaleźć: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. NMP w Częstochowie, Le bonbon, Nianiolandię, Pływający Maluszek – Szkołę Pływania Acti.Sport, Niepubliczne Przedszkole Nibylandia, Przedszkole Niepubliczne Czerwony Kapturek, BABY STEPS Centrum Terapii Dziecka, Milenove_handmade, Szkołę Językową ProfiLingua Częstochowa, Depilconcept, Szydełkową Kamelię, Szycie z pasji, Puszytkowo handmade, BabyMatt, Project By Duchnik, Guzik z pętelką, Amidekor Stylowe dekoracje, Aloesowe Petardy - Weronika Metyk, Plecionki Iwonki, PatiLove Handmade, Bajkolandię, UszakiCudaki, Skrzynię skarbów. Organizatorem targów jest Agencja Reklamowa Manager.

źródło: Biuro Prasowe Galerii Jurajskiej

[POLECAMY KSIĄŻKĘ] Tragedia, prawda, historia - to wszystko znajdziesz w naszych propozycjach.

Jeden dzień z życia Abeda Salamy. Reportaż - Nathan Thrall Reportaż uhonorowany Nagrodą Pulitzera 2024 Jeden z najważniejszych światowych re...