poniedziałek, 27 maja 2024

Kosmiczny Dzień Dziecka

 Przygotujcie swoje skafandry i wyruszcie z nami w niezapomnianą podróż między gwiazdy. Centrum Handlowe Auchan Poczesna zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami na kosmiczną przygodę, którą poprowadzą artyści z teatru „Skrzat”. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 1 czerwca, w godzinach od 10.00 do 13.00. Wstęp wolny

Podczas bezpłatnych warsztatów dzieci będą mogły wziąć udział w różnorodnych grach zręcznościowych, quizach oraz zabawach, które zapewnią mnóstwo radości i uśmiechu. Każdy uczestnik, który weźmie udział w kosmicznych misjach, otrzyma upominek. Będzie można również zrobić sobie zdjęcie w kosmicznej scenerii i wcielić się w postać kosmonauty lub mieszkańca odległych galaktyk.

Jedną z atrakcji będzie kolorowanie mat z motywem kosmicznym, które dzieci będą mogły zabrać do domu, by kontynuować swoje międzygwiezdne przygody. Dodatkowo na małych artystów będą czekały kolorowanki o tematyce astronomicznej, które z pewnością rozbudzą ich wyobraźnię i kreatywność.

Kosmiczny Dzień Dziecka odbędzie się w sobotę 1 czerwca Centrum Handlowym Auchan Poczesna przy ulicy Krakowskiej 10 w Poczesnej koło Częstochowy od godziny 10.00 do godziny 13.00. Wstęp wolny.

[POLECAMY KSIĄŻKĘ] Tragedia, prawda, historia - to wszystko znajdziesz w naszych propozycjach.

Jeden dzień z życia Abeda Salamy. Reportaż - Nathan Thrall Reportaż uhonorowany Nagrodą Pulitzera 2024 Jeden z najważniejszych światowych re...