wtorek, 21 maja 2024

[KINO] 31 maja do kin wchodzi „Jedno życie” z niezwykle przejmującą kreacją Anthony’ego Hopkinsa. WYGRAJ ZESTAW KOSMETYKÓW!

Skromny i niczym specjalnym niewyróżniający się urzędnik z Londynu dziś ponownie jest na ustach całego świata. 

W minioną niedzielę, 19 maja świętowaliśmy 125. rocznica urodzin sir Nicholasa Wintona, który tuż przed wybuchem II wojny światowej dokonał rzeczy wyjątkowych. Dzięki niemu aż 669 żydowskich dzieci z Czechosłowacji uniknęło tragicznego losu i zyskało szansę na drugie życie w Wielkiej Brytanii.

Dwukrotny zdobywca Oscara ANTHONY HOPKINS jako sir Nicholas Winton, który tuż przed wojną ocalił ponad 600 dzieci z rąk hitlerowców. Jego historia ujrzała światło dzienne dopiero po 40 latach i wzruszyła miliony ludzi na całym świecie.
Prawdziwa historia zwykłego człowieka, który przeciwstawił się hitlerowskiej machinie zagłady. Nie stoczył żadnej bitwy, walczył o ludzką przyzwoitość. Znakomita obsada w poruszającej opowieści o odwadze, poświęceniu i wdzięczności, które mogą odmienić świat.

Dystrybucja w Polsce: Monolith Films  

Konkurs!

WYGRAJ ZESTAWY KOSMETYKÓW!Wyślij e-mail z hasłem "JEDNO ŻYCIE Anthony Hopkins PREMIERA" w temacie, na adres konkurs@czest.info, a weźmiesz udział w losowaniu zestawów kosmetyków. 
Na mail-e czekamy do 31 Maja 2024 do godz.12.
Zwycięzców powiadomimy zwrotnie mail-em
LATO 2024 tuż, tuż! Sprawdź pomysły na udany urlop w Biurze Podróży Gandalf Częstochowa

Biuro Podróży Gandalf z Częstochowy  zaprasza:  https://gandalf.pl Tu znajdziesz oferty, którym nie będziesz się mógł oprzeć. Gandalf to ...