piątek, 17 marca 2023

[KINO] „MIŁOŚĆ PO ANGIELSKU” Od 24 marca w polskich kinach!

Piotr Adamczyk w nowym romansie brytyjskiej produkcji:
„MIŁOŚĆ PO ANGIELSKU” 
Znakomity polski aktor, laureat wielu nagród telewizyjnych i filmowych - Piotr Adamczyk zabierze nas w podróż do Londynu - jako odtwórca głównej roli w nowym romansie brytyjskiej produkcji.

Już od 24 marca w polskich kinach zobaczymy „Miłość po angielsku” - to wyjątkowo wciągająca, rozgrzewająca serce historia miłosna z dozą komedii, dramatu oraz licznymi zwrotami akcji. 
Cały film zrealizowano w Londynie. 
Opowiada historię dwójki ludzi Emily (Natalia Tena) oraz zabawnie uroczego 42 - letniego Polaka Stefana (Piotr Adamczyk) mieszkającego i pracującego od lat w angielskim pubie. 
Para zakochała się w sobie 15 lat wcześniej jednak nie od razu pisany był im przysłowiowy „happy ending”. Po latach, zaskakującym zrządzeniem losu, bogatsi o bagaż życiowych doświadczeń, spotykają się na londyńskim lotnisku. 

Ich uczucia budzą się powoli, na nowo, jak z głębokiego snu......

W filmie reżyser Ben Hecking również wplata historie najbliższych Stefanowi i Emily osób, ich tematem również jest miłość. Wątki te poznajemy jedynie we fragmentach, mogąc swobodnie dopisać sobie w wyobraźni resztę opowieści.
 Historie toczą się lekko i przyjemnie, wzbogacone zabawnymi dialogami oraz znakomitą grą aktorską. Widzimy losy ich przyjaciół, w tej historii każda z postaci ma swoje miejsce: Whale (Nathaniel Parker), Claire (Deborah Findlay) Kate (Moyo Aande) czy Kaleb (Waj Ali).

 Fabuła gładko się toczy. Historia jest urocza, zabawna i lekka.

Reżyseria: Ben Hecking
Gatunek: fabularny, romans
Produkcja: Wielka Brytania, 2022
Czas trwania: 90 min
Premiera (Polska): 24.03.2023


W rolach głównych:
Piotr Adamczyk odnoszący znaczące sukcesy w Hollywood - („Listy do M. 5", „Hawkeye”, „For All Mankind", „Night Sky") w roli Stefana
oraz Natalia Tena („John Wick 4”, „Harry Poter i Zakon Feniksa", „Game of Thrones", „Black Mirror") grająca Emily!

[KINO] 31 maja do kin wchodzi „Jedno życie” z niezwykle przejmującą kreacją Anthony’ego Hopkinsa. WYGRAJ ZESTAW KOSMETYKÓW!

Skromny i niczym specjalnym niewyróżniający się urzędnik z Londynu dziś ponownie jest na ustach całego świata.  W minioną niedzielę, 19 maja...