wtorek, 7 marca 2023

Zmiany w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. NMP w CzęstochowieOd 7 marca br. funkcję p.o. dyrektora Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Częstochowie pełni Łukasz Połatyński. Posiada on wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu placówkami medycznymi, w tym w zakresie pozyskiwania środków zewnętrznych.

Obejmując funkcję dyrektora Szpitala, Pan Łukasz Połatyński stawia przed sobą dwa kluczowe cele. Pierwszym z nich są nowe działania inwestycyjne oraz dalsza modernizacja Szpitala. Drugim celem obranym przez nowego dyrektora jest budowa i wzmacnianie stabilnej pozycji Szpitala na arenie regionalnej i krajowej, jako ośrodka oferującego specjalistyczne usługi medyczne w aktywnej współpracy ze środowiskiem akademickim oraz biznesowym, jak również jednostkami samorządu terytorialnego, których partnerstwo jest kluczowe dla dalszego rozwoju Szpitala.

Jedną z pierwszych decyzji dyrektora Szpitala jest dokonanie kompleksowego audytu wszystkich obszarów działania placówki. W jego efekcie rozbudowane zostaną założenia strategiczne, które staną się docelowo podstawą dla planowania i realizacji działań rozwojowych Szpitala. Będą one skoncentrowane przede wszystkim na dalszej poprawie jakości usług świadczonych na rzecz pacjentów.

Pracując dotychczas na stanowisku wicedyrektora szpitala w Knurowie, Łukasz Połatyński zrealizował szereg zadań inwestycyjnych oraz rozwojowych. Przeprowadził między innymi inwestycje na izbie przyjęć, bloku operacyjnym, trakcie porodowym czy oddziale chirurgii. Jego potencjał opiera się nie tylko na doświadczeniu, ale także wiedzy specjalistycznej, pozyskanej na studiach z zakresu psychologii w biznesie, zarządzania czy na studiach MBA.

Źródło: Biuro Prasowe Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. NMP w Częstochowie

W Almaturze trwa wielka PRZEDSPRZEDAŻ

Nie zwlekaj! Taka promocja się nie powtórzy. Teraz jest najlepszy moment na rezerwacje ze zniżkami do 40% Rezerwuj   WYCIECZKI TEMATYCZNE w...