piątek, 17 marca 2023

Prosto, z umiarem i wygodnie – smart casual w praktyce

Smart casual, to styl ubioru, który obowiązuje w coraz większej liczbie miejsc pracy.
 Jest też idealnym rozwiązaniem na półformalne spotkania, nie tylko te biznesowe. 
Trudno się dziwić tej popularności, w końcu to idealne połączenie luzu i elegancji, dzięki któremu wygląda się profesjonalnie, a strój jest po prostu wygodny.

Podobno mówi się, że jeśli nie wiesz, jak się ubrać, postaw na smart casual. To złota rada dla wszystkich tych, którzy niekoniecznie interesują się najnowszymi trendami w modzie, za to zależy im, by prezentować się schludnie niezależnie od okoliczności. Ten styl jako obowiązujący w miejscu pracy dress code szturmem zdobył biura na całym świecie, a dzięki temu wiele osób – zarówno kobiet, jak i mężczyzn – nosi się tak również na co dzień, bo to naprawdę idealne i uniwersalne połączenie wygody i elegancji.

Przedstawiamy 3 proste zasady, o których warto pamiętać, kompletując stylizacje z efektem sportowej elegancji: https://czest.info/biznes

[KINO] 31 maja do kin wchodzi „Jedno życie” z niezwykle przejmującą kreacją Anthony’ego Hopkinsa. WYGRAJ ZESTAW KOSMETYKÓW!

Skromny i niczym specjalnym niewyróżniający się urzędnik z Londynu dziś ponownie jest na ustach całego świata.  W minioną niedzielę, 19 maja...