wtorek, 14 marca 2023

Weź udział w zbiórce i pomóż zwierzakom ze schroniska „Fauna”

Najlepszą formą pomocy bezdomnym zwierzakom jest ich adopcja. Jeśli jednak mamy już w domu pupila lub z różnych powodów nie możemy przygarnąć psiaka czy kota – pomagajmy im w inny sposób. W środę 15 marca w 5 śląskich Centrach Handlowych Auchan rozpocznie się zbiórka darów na rzecz Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami „Fauna” w Rudzie Śląskiej. W pasażach obiektów w Gliwicach, Katowicach, Mikołowie, Poczesnej i Żorach stanie skrzynia, w której będzie można umieszczać karmę dla kotów i psów, artykuły dla małych zwierząt oraz chemię gospodarczą.

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami „Fauna” działa od 1994 roku, a miesięcznie do schroniska trafia mnóstwo psów i kotów. Oddany zespół stara się, aby przebywające w schronisku zwierzaki były otoczone jak najlepszą opieką. Jednak codzienne potrzeby zwierząt są ogromne. Śląskie Centra Handlowe Auchan zachęcają do udziału w zbiórce, która rozpocznie się już w środę 15 marca w pasażu galerii handlowej.

Podopieczni „Fauny” czekają głównie na:

  • chemię gospodarczą, środki i akcesoria do sprzątania
  • artykuły dla małych zwierząt, np. sianko, miseczki
  • karmę dobrej jakości dla psów i kotów 

Dary można przynosić i składać w specjalnej skrzyni w pasażach Centrów Handlowych Auchan w godzinach pracy obiektów, czyli od poniedziałku do soboty od godziny 9.00 do godziny 21.00.

Dodatkowo Centra Handlowe Auchan przygotowały konkurs dla swoich klientów. Każdy kto zrobi śmieszne zdjęcie ze swoim pupilem lub opisze zabawne zdarzenie z jego udziałem, będzie miał szansę zdobyć kartę podarunkową do jednego ze sklepów centrów handlowych czy kalendarz ze zdjęciami zwierząt mieszkających w schronisku. Zasady konkursu można znaleźć na stronie internetowej galerii handlowej.

Zbiórka na rzecz zwierząt – podopiecznych TOZ „Fauna” odbędzie się od 15 marca w pięciu lokalizacjach:

  • Centrum Handlowym Auchan Gliwice przy ulicy Rybnickiej 207 w Gliwicach
  • Centrum Handlowym Auchan Katowice przy Trasie Nikodema i Józefa Renców 30 w Katowicac
  • Centrum Handlowym Auchan Mikołów przy ulicy Gliwickiej 3 w Mikołowie
  • Centrum Handlowym Auchan Poczesna przy ulicy Krakowskiej 10 w Poczesnej koło Częstochow
  • Centrum Handlowym Auchan Żory przy ulicy Francuskiej 11 w Żorach

 

 

Włoskie perełki na początek wakacji - Almatur zaprasza na Capri i Lazurowe Wybrzeże

Rozpocznij wakacje po włosku! Tylko teraz w Biurze Podróży i Turystyki ALMATUR CZĘSTOCHOWA oferta MEGA LAST MINUTE!!!!! Czekają na Ciebie ...