czwartek, 10 czerwca 2021

Szkolenie online - bon turystyczny

Częstochowski Oddział ZUS zaprasza na webinarium „Polski Bon Turystyczny. 

Informacje dla: osoby uprawnionej, przedsiębiorcy turystycznego i organizacji pożytku publicznego". Odbędzie się ono 15 czerwca, we wtorek, o godz. 10.00.


Podczas szkolenia będzie można dowiedzieć się komu przysługuje bon turystyczny, co trzeba zrobić żeby go otrzymać, jak będzie wyglądało rozliczenie bonu oraz jak założyć konto na Platformie Usług Elektronicznych ZUS, które jest potrzebne do aktywowania bonu. Szczegółowe informacje otrzymają także osoby i przedsiębiorstwa, które zajmują się usługami hotelarskimi i imprezami turystycznymi. Podczas spotkania uzyskają wiedze jak dołączyć do grona firm, w których płatność może być realizowana bonem turystycznym, dlaczego konieczny jest do tego profil PUE oraz co w sytuacji, gdy trzeba zwrócić pieniądze z rezerwacji, która była opłacona bonem. - To tylko niektóre z zagadnień poruszone podczas wystąpienia ekspertów ZUS. Wiedzy będzie bardzo dużo, zarówno dla rodziców, jak i firm i organizacji pożytku publicznego zajmujących się turystyką. Ponadto w trakcie szkolenia będzie można online zadać swoje pytania, na które po zakończeniu wystąpienia szkoleniowiec odpowie słuchaczom - informuje Beata Kopczyńska, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa śląskiego.

Aby wziąć udział w webinarium należy wysłać swoje zgłoszenie na adres email: zus.szkolenia.czewa@zus.pl W zgłoszeniu należy podać e-mail (na który zostanie wysłany link do spotkania) oraz numer telefonu do kontaktu. Zapisy na szkolenie przyjmowane będą do 13 czerwca 2021 r. Szkolenie odbędzie się za pośrednictwem platformy Cisco Webex Meeting.

 Beata Kopczyńska regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa śląskiego

ZIEMIANIE BUDZIK DZWONI - 62 POPIS Społecznej Szkoły Baletowej i Społecznego Ogniska Baletowego juz za nami.

W niedzielę, 13 czerwca 2021, w sali Filharmonii Częstochowskiej im. B. Hubermana odbył się 62 POPIS uczniów Społecznej Szkoły Baletowej i ...