piątek, 16 lutego 2024

[KINO DLA DZIECI] „Pies i kot” - zwariowana komedia przygodowa nie tylko dla miłośników czworonogów w kinach od 23 Lutego 2024!

„Pies i kot” to zwariowana komedia przygodowa dla całej rodziny, w której aż roi się od gagów, efektów specjalnych i zwrotów akcji, od których można dostać - nomen omen - kota. Humoru nie zabraknie, bo za produkcję odpowiadają twórcy kultowej serii “Alibi.com”.

Film trafi do polskich kin 23 lutego. Bezpański pies i kotka influencerka muszą działać łapa w łapę, aby odnaleźć drogę do domu i nie dać się złapać przebiegłemu złodziejowi.

Kotka Diva jest wielką gwiazdą internetu. Ma miliony followersów i nie zadaje się z byle kim. Pies Waldi mieszka na ulicy, ale ma dobre serce i spryt. Szalony los sprawia, że oboje w tej samej chwili wpadają w nie lada tarapaty. Diva musi odnaleźć swoją ukochaną panią Monikę, a Waldi zrobi wszystko by nie dać się złapać Jackowi, złodziejowi, któremu „połknął sprzed nosa” bezcenny rubin. Choć dogadują się jak pies z kotem, tym razem muszą działać łapa w łapę. Podobnie jak Monica i Jack, którzy łączą siły w poszukiwaniu zaginionych zwierzaków. Gdzieś między Montrealem i Nowym Jorkiem rozgrywa się szalony pościg niedobranych par, które szukają siebie nawzajem, nie zdając sobie sprawy, że ich tropem podąża gotowy na wszystko i zepsuty do szpiku kości …policjant.

Reżyseria: Reem Kherici („Miłość aż po ślub”)

Obsada: Philippe Lacheau („Alibi.com”, „Wszystko zostanie w rodzinie”, „Superagent”, „Heartbreaker. Licencja na uwodzenie”, „Miłość aż po ślub”)),  Reem Kherici („Alibi.com 2”, „Colombiana”, “Miłość aż po ślub”, „Superagent”), Franck Dubosc („Asterix na olimpiadzie”, „Goście, goście III. Rewolucja”)


Gatunek: komedia przygodowa
Produkcja: Francja 2024
Dystrybucja w Polsce: Monolith Films

KONKURS!!

WYGRAJ super poduchę!
Wyślij e-mail na adres konkurs@czest.info z hasłem: PIES i KOT, a weźmiesz udział w losowaniu super poduszek.
Na mail-e czekamy do 20 Lutego!
Zwycięzców powiadomimy zwrotnie mail-em.Są gibcy, są silni, są w olimpijskiej formie! Polska Noc Kabaretowa 2024 w Częstochowie przed nami!

Polska Noc Kabaretowa 2024 25.10.2024, godz. 20.00 Hala Sportowa Częstochowa Są gibcy, są silni, są w olimpijskiej formie! Przybywamy do Was...