czwartek, 22 lutego 2024

Szukasz pomysłów na ślub z przytupem? Wpadnij na Targi Ślubne do Galerii Jurajskiej

Setki pomysłów na to, jak zorganizować ślub marzeń i huczne wesele, czekać będą na każdego, kto już w piątek i sobotę,  23 i 24 lutego, odwiedzi Targi Ślubne w Galerii Jurajskiej.  To największa tego typu impreza w regionie!

 Wydarzenie jest okazją do tego, aby podejrzeć najnowsze trendy w organizacji imprez, a także z pomysłem zaplanować uroczystość – począwszy od zaproszeń aż po suknię i garnitur. Jak zapowiadają organizatorzy, targi zgromadzą ponad 20 wystawców z całego regionu.

 Wśród nich znajdą się m.in. floryści specjalizujący się w bukietach ślubnych i kwietnych aranżacjach, najlepsi cukiernicy, fotografowie, makijażyści i fryzjerzy, a także lokalne firmy na co dzień zajmujące się produkcją pamiątkowych filmów z wesel.

 Nie zabraknie także przedstawicieli największych sal weselnych z Częstochowy i okolic, dekoratorów, którzy doradzą w aranżacji np. sali weselnej, samochodu i kościoła czy profesjonalnych wedding plannerów, czyli osób, które zawodowo zajmują się organizacją ślubu marzeń od A do Z.

Na targach będzie można też podpatrzeć najnowsze kolekcje sukien ślubnych i dodatków, a także znaleźć idealnie leżący garnitur czy akcesoria dla pana młodego. Całość dopełnią pomysły na dodatkowe atrakcje, które urozmaicą wesele, np. fotobudkę.

Organizacja ślubu to nie lada przedsięwzięcie i wyzwanie, które wymaga często zaangażowania wielu osób i firm oraz tony pomysłów. Organizowane w Jurajskiej targi to unikalna w regionie impreza, która pod jednym dachem gromadzi różnych ekspertów, którzy mogą w tym pomóc młodej parze – mówi Teresa Szajer, organizatorka Targów Ślubnych w Galerii Jurajskiej. 

Impreza jest więc szansą, aby nie tylko nawiązać wartościowy kontakt np. z florystą, makijażystą czy fotografem, ale także znaleźć cały ogrom inspiracji, które mogą przydać się przy planowaniu uroczystości, która nie tylko zaskoczy gości, ale także zapadnie na długo w pamięć zakochanych   – dodaje.

Jak zapewniają organizatorzy, wydarzenie kierowane jest zarówno do osób, które dopiero przymierzają się do ślubu i poszukują pomysłów, jak również do osób, które są na ostatniej prostej przygotowań i szukają ostatnich dodatków. – Organizowane przez nas cyklicznie wydarzenie pomogło już setkom par z Częstochowy i okolic – mówi Teresa Szajer.

 Jesteśmy przekonani, że także najbliższa edycja dla wielu będzie niezwykle przydatna. Tym bardziej, że do udziału w targach zaprosiliśmy osoby i firmy, które mają wieloletnie doświadczenie w branży ślubnej i – co najważniejsze – pełno pomysłów, na to, jak przygotować idealną uroczystość – dodaje.

Wstęp na Targi Ślubne jest bezpłatny. Wydarzenie odbywa się w godzinach od 10.00 do 20.00.

 źródło: Biuro Prasowe Galerii Jurajskiej

Są gibcy, są silni, są w olimpijskiej formie! Polska Noc Kabaretowa 2024 w Częstochowie przed nami!

Polska Noc Kabaretowa 2024 25.10.2024, godz. 20.00 Hala Sportowa Częstochowa Są gibcy, są silni, są w olimpijskiej formie! Przybywamy do Was...