środa, 14 lutego 2024

Pomysł na WALENTYNKI? Podaruj sympatii bilet na spektakl! Agencja Artystyczna CERTUS zaprasza na znakomite komedie.

Spektakl SERCA NA ODWYKU

9 marca 2024 (sobota), godz.: 16.00 oraz 19.00

Filharmonia Częstochowska


SERCA NA ODWYKU - to komedia, w której bohaterowie w przezabawny sposób udowadniają, że na miłość nigdy nie jest za późno, że zawsze warto dać życiu szansę na szczęście! Wystarczy pokonać stereotypy lub spróbować niekonwencjonalnych metod...

SERCA NA ODWYKU - to komedia, która poruszając powikłane relacje damsko-męskie, obfituje w niebywale śmieszne sytuacje i dialogi. Aktorzy tego spektaklu to genialni artyści komediowi, grający w wielu hitach teatralnych i filmowych.

SERCA NA ODWYKU - to gwarancja rozrywki na najwyższym poziomie i komedia, która bawi widza do łez!

Występują: Cezary Żak, Katarzyna Żak, Hanna Śleszyńska, Michał Piela


***
Spektakl I LOVE YOU, a teraz się zmień

14 marca 2024, godz.19.00, Filharmonia Częstochowska


I Love You, You're Perfect, Now Change

I LOVE YOU to muzyczna komedia dla singli i żonatych. Dla pozostających w nieformalnych związkach i rozwodników. Dla wszystkich, którzy byli, są lub będą w parze. Dla tych, którzy chcieliby być i dla tych, którzy nigdy więcej, za żadne skarby nie chcą się już zakochać!

I LOVE YOU to spektakl, który wyjaśnia co pcha nas do bycia w związku. Jak wiele jesteśmy w stanie zrobić by powiedzieć i usłyszeć te dwa magiczne słowa: KOCHAM CIĘ!

I LOVE YOU to wartka akcja, świetna oprawa muzyczna, aktorskie metamorfozy, błyskotliwe dialogi i przebojowe piosenki zapewnią widzom rozrywkę na najwyższym poziomie!

I LOVE YOU to gwiazdorska obsada: Katarzyna Żak, Elżbieta Romanowska, Rafał Królikowski i Robert Rozmus. Aktorom towarzyszą znakomici muzycy.

Grają: Katarzyna Żak, Elżbieta Romanowska, Rafał Królikowski i Robert Rozmus

Muzycy - Fortepian: Krzysztof Jaszczak / Maciej Tomaszewski Skrzypce: Dawid Lubowicz / Jakub Grott

***

14 grudnia na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbyła się uroczysta gala zakończenia XI Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów "Sztuka plus Komercja”.

Po obejrzeniu 6 spektakli konkursowych Jury główne Festiwalu nagrodę za #NAJLEPSZY #SPEKTAKL postanowiło przyznać produkcji Agencji Artystycznej CERTUS z Częstochowy, za spektakl I LOVE YOU, a teraz się zmień
Jury główne Festiwalu przyznało także nagrodę w kategorii #NAJLEPSZA #AKTORKA, którą w tym roku została Elżbieta Romanowska za rolę w tym spektaklu.

Serdecznie gratulujemy!
Zachęcamy do obejrzenia tej kultowej już komedii muzycznej:
https://czest.info/ILOVEYOU-filharmonia-czestochowska-14-03-2024

***
Bilety na spektakle można nabyć: 
***

FILHARMONIA CZĘSTOCHOWSKA zaprasza W NIEDZIELĘ na MAJÓWKĘ Z CHÓREM

Niedziela 26.05.2024, godz. 17.00  Altana w Parku Staszica pod Jasną Górą MAJÓWKA Z CHÓREM Wystąpią: Chór Filharmonii Częstochowskiej Janusz...