czwartek, 29 lutego 2024

I LOVE YOU, a teraz się zmień w Filharmonii Częstochowskiej -14 Marca 2024. WYGRAJ BILET NA SPEKTAKL!

Spektakl

I LOVE YOU, a teraz się zmień

14 marca 2024, godz.19.00

Filharmonia CzęstochowskaI Love You, You're Perfect, Now Change


I LOVE YOU to muzyczna komedia dla singli i żonatych. Dla pozostających w nieformalnych związkach i rozwodników. Dla wszystkich, którzy byli, są lub będą w parze. Dla tych, którzy chcieliby być i dla tych, którzy nigdy więcej, za żadne skarby nie chcą się już zakochać!

I LOVE YOU to spektakl, który wyjaśnia co pcha nas do bycia w związku. Jak wiele jesteśmy w stanie zrobić by powiedzieć i usłyszeć te dwa magiczne słowa: KOCHAM CIĘ!

I LOVE YOU to wartka akcja, świetna oprawa muzyczna, aktorskie metamorfozy, błyskotliwe dialogi i przebojowe piosenki zapewnią widzom rozrywkę na najwyższym poziomie!

I LOVE YOU to gwiazdorska obsada: Katarzyna Żak, Elżbieta Romanowska, Rafał Królikowski i Robert Rozmus. Aktorom towarzyszą znakomici muzycy:
fortepian: Krzysztof Jaszczak / Maciej Tomaszewski, skrzypce: Dawid Lubowicz / Jakub Grott

Bilety w cenie od 60 do 130 zł do nabycia:

***
14 grudnia na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbyła się uroczysta gala zakończenia XI Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów "Sztuka plus Komercja”.
Po obejrzeniu 6 spektakli konkursowych Jury główne Festiwalu nagrodę za #NAJLEPSZY #SPEKTAKL postanowiło przyznać produkcji Agencji Artystycznej CERTUS z Częstochowy, za spektakl I LOVE YOU, a teraz się zmień
Jury główne Festiwalu przyznało także nagrodę w kategorii #NAJLEPSZA #AKTORKA, którą w tym roku została Elżbieta Romanowska za rolę w tym spektaklu.


Serdecznie gratulujemy!
Zachęcamy do obejrzenia tej kultowej już komedii muzyczne!KONKURS WYGRAJ BILET NA SPEKTAKL dziś na: 

***


LATO 2024 tuż, tuż! Sprawdź pomysły na udany urlop w Biurze Podróży Gandalf Częstochowa

Biuro Podróży Gandalf z Częstochowy  zaprasza:  https://gandalf.pl Tu znajdziesz oferty, którym nie będziesz się mógł oprzeć. Gandalf to ...