wtorek, 6 lutego 2024

Tworzymy romantyczne upominki – rodzinne warsztaty kreatywne

Z walentynkami, czyli świętym zakochanych wiąże się zwyczaj obdarowywania bliskich drobnymi upominkami. Pomysłów na prezenty może być wiele! W sobotę 10 lutego podczas rodzinnych warsztatów kreatywnych w Centrum Handlowym Auchan Poczesna będzie można samodzielnie wykonać upominki, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzy obdarowywanej osoby. Wstęp wolny.


Szukasz pomysłu na walentynkowy upominek od serca? Centrum Handlowe Auchan Poczesna zaprasza na rodzinne warsztaty kreatywne.

Tworzymy romantyczne pudełko „exploding box”


Jeśli z okazji walentynek chcesz podarować prezent w wyjątkowym opakowaniu, w trakcie warsztatów kreatywnych możesz stworzyć specjalne pudełko. Zgodnie z angielską nazwą „exploding box” po otwarciu opakowanie niemal eksploduje bogactwem kolorów, kształtów i faktur. Dzieje się tak, ponieważ na każdej ze ścianek pudełka od wewnątrz umieszcza się różnorodne dekoracje i napisy. Uczestnicy warsztatów znajdą u nas wszystko, co potrzebne aby przygotować walentynkowe pudełko.

Walentynkowe mozaiki

Mozaiki powstają od wieków i niezmiennie zachwycają oglądających te wyjątkowe dekoracje. W trakcie warsztatów z kamieni i kolorowych szkiełek oraz gotowych podstawek powstaną romantyczne ozdoby. To z pewnością pomysł na ciekawy prezent dla ukochanej osoby.

Trójwymiarowe kartki walentynkowe

Chcesz wręczyć lub wysłać kartkę walentynkową, ale nie możesz znaleźć ciekawego wzoru? Podczas sobotnich zajęć możesz wykonać ją samodzielnie, ozdabiając kartoniki trójwymiarowymi romantycznymi dekoracjami. W strefie warsztatowej znajdziesz wszystko, co potrzebne aby stworzyć wyjątkową walentynkę.

Romantyczne kartki będą mogli przygotować również najmłodsi. Czekają na nich specjalne szablony i dekoracje, dzięki którym wykonają prace, a także walentynkowe upominki – drewniane serduszka, baloniki oraz słodycze.

Walentynkowe warsztaty kreatywne obędą się w sobotę 10 lutego od godziny 10.00 do godziny 17.00 w Centrum Handlowym Auchan Poczesna przy ulicy Krakowskiej 10 w Poczesnej koło Częstochowy. Wstęp wolny.Są gibcy, są silni, są w olimpijskiej formie! Polska Noc Kabaretowa 2024 w Częstochowie przed nami!

Polska Noc Kabaretowa 2024 25.10.2024, godz. 20.00 Hala Sportowa Częstochowa Są gibcy, są silni, są w olimpijskiej formie! Przybywamy do Was...