środa, 7 lutego 2024

Garażowa wyprzedaż ponownie w Centrum Handlowym Auchan Poczesna

 Garażowe wyprzedaże powracają do Centrum Handlowego Auchan Poczesna. Najbliższe wydarzenie odbędzie się już w sobotę 10 lutego. Stoiska będą dostępne od godziny 9.00 do godziny 14.30. Chętni mogą bezpłatnie wystawić przedmioty, których już nie używają. Mogą to być ubrania, zabawki, antyki, sprzęty domowe, a nawet rośliny. Z pewnością wiele z nich znajdzie nowego właściciela. Wstęp na targi jest bezpłatny.

Kupując to, co już zostało wyprodukowane, tworzymy obieg zamknięty i maksymalnie wykorzystujemy surowce oraz zasoby środowiska. W ten sposób też oszczędzamy i zyskujemy wyjątkowe przedmioty z historią. Najbliższą okazją na takie zakupy będzie zimowa garażowa wyprzedaż, którą w sobotę 10 lutego organizuje Centrum Handlowe Auchan Poczesna.

To wydarzenie dobrze znane kupującym i sprzedawcom. Każdy może bezpłatnie wziąć w nim udział. Sprzedawców obowiązuje rejestracja. Aby wystawić rzeczy należy wysłać maila na adres wyprzedazgarazowaauchan@gmail.com

Zgłaszać można się w terminie do 2 dni przed rozpoczęciem każdego wydarzenia. Zgłoszenie i wystawienie przedmiotów są bezpłatne. W przypadku dodatkowych pytań można również zadzwonić pod numer 696 48 66 80 do godziny 15.00. Zgłoszenie i wystawienie przedmiotów są bezpłatne.

Sprzedawcy muszą samodzielnie zatroszczyć się o wyposażenie stoiska i przynieść wieszaki lub stoliki, na których będą prezentować oferowane produkty.

Kolejna garażowa wyprzedaż w Centrum Handlowym Auchan Poczesna odbędzie się 15 czerwca. Warto zapisać sobie tę datę w kalendarzu.

Zimowa garażowa wyprzedaż odbędzie się 10 lutego w godzinach od 9.00 do 14.30 w pasażu Centrum Handlowego Auchan Poczesna przy ulicy Krakowskiej 10 w Poczesnej koło Częstochowy.

LATO 2024 tuż, tuż! Sprawdź pomysły na udany urlop w Biurze Podróży Gandalf Częstochowa

Biuro Podróży Gandalf z Częstochowy  zaprasza:  https://gandalf.pl Tu znajdziesz oferty, którym nie będziesz się mógł oprzeć. Gandalf to ...