wtorek, 20 września 2022

Nowy Park Handlowy w Częstochowie z wieloma atrakcjami

Park Aniołów - nowy park handlowy w Częstochowie zaprasza na oficjalne otwarcie.

Park Aniołów to nowe miejsce po największym Tesco w Europie przy ul. Drogowców

w Częstochowie, które zyskało nowy wygląd, nazwę, wystrój i charakter. Na powierzchni około 65 000 m2 swoje sklepy i punkty usługowe ulokowały znane i lubiane marki: Carrefour, Rossmann, Dealz, Pepco, Sinsay, TEDi, sklep jubilerski Verona, JYSK, Jula, Maxi Zoo, Media Expert, Inmedio i Orange. Zmotoryzowani klienci Aniołów Parku mają do dyspozycji obszerny i wygodny parking na 650 miejsc. Mogą zatankować samochód na stacji benzynowej oraz oddać auto do myjni samochodowej, by w tym czasie zrobić zakupy.

Uroczyste otwarcie Parku Aniołów nastąpi 23 września. Tego dnia w godzinach 12:00-19:00 park zaoferuje klientom wiele atrakcji – m.in. gry, zabawy, mnóstwo niespodzianek i konkursów. 
Nie zabraknie nagród, wśród których będzie ponad 100 bonów na zakupy w parku o wartości do 1000 zł każdy.

Oficjalne przecięcie wstęgi, na którym obecni będą przedstawiciele samorządu i inwestora Grupy DOR, rozpocznie się o godzinie 14.00.

- Oddajemy Częstochowie Park Aniołów - nowoczesny park handlowy, w którym mieszkańcy będą mogli wygodnie dokonywać kompleksowych zakupów. Zadbaliśmy o to, aby oferta parku spełniała wszystkie najpilniejsze potrzeby mieszkańców miasta i okolic. Cieszymy się, że Park Aniołów już tętni życiem – mówi Joanna Piechotka z Grupy DOR.

Grupa DOR planuje dalszą rozbudowę Parku Aniołów. Realizacja drugiego etapu rozpocznie się w 2023 roku.

Włoskie perełki na początek wakacji - Almatur zaprasza na Capri i Lazurowe Wybrzeże

Rozpocznij wakacje po włosku! Tylko teraz w Biurze Podróży i Turystyki ALMATUR CZĘSTOCHOWA oferta MEGA LAST MINUTE!!!!! Czekają na Ciebie ...