niedziela, 28 kwietnia 2024

WIECZÓR W WIEDNIU z okazji Dnia Matki


Zapraszamy Państwa w niezapomnianą podróż muzyczną z okazji Dnia Matki!


 24 Maja (piątek), 2024, godz.: 19.00

Klub Politechnik Częstochowa

To właśnie najważniejszej osobie w naszym życiu dedykujemy ten wiedeński koncert. 

Poznamy najpiękniejsze miłosne arie operetkowe i cudowne utwory musicalowe. Na scenie wystąpią artyści biorący udział w największych polskich i światowych projektach. Reprezentujący najwyższy poziom i kunszt. Bawiąc i wzruszając publiczność opowiadają historie pisane piękną muzyką. Zapraszamy na ucztę dla duszy przy akompaniamencie wspaniałej orkiestry pod dyrekcją znakomitego dyrygenta. Na scenie będą rozbrzmiewać klasyczne walce Straussa, a także inne znane melodie klasyków zachodnioeuropejskich, polskich i ukraińskich.

 Druga część koncertu zachwyci Państwa różnymi współczesnymi przebojami - od lat siedemdziesiątych do współczesności. Tego wieczoru zaśpiewają dla Was najlepsi soliści. Balet w olśniewających kreacjach przeniesie Państwa do magicznego świata muzyki i tańca. Przepych i beztroska, radość z muzyki, muzyczne żarty i niespodzianki stworzą niezapomniany nastrój.

 Zapraszamy już 24 maja 2024 do Akademickiego Centrum Kultury w Częstochowie

Bilety: 

Zamówienia zbiorowe informacje tel. 603 871 784  slawek.kultura@gmail.com


Polecamy: https://czest.info/Wieczór-w-Wiedniu-Dzień-Matki-Politechnik-Częstochowa-24.05-2024

LATO 2024 tuż, tuż! Sprawdź pomysły na udany urlop w Biurze Podróży Gandalf Częstochowa

Biuro Podróży Gandalf z Częstochowy  zaprasza:  https://gandalf.pl Tu znajdziesz oferty, którym nie będziesz się mógł oprzeć. Gandalf to ...