środa, 17 kwietnia 2024

Inicjatywa promująca lokalne eventy

LOcalEvents to projekt społeczny organizowany przez grupę młodych ludzi z Częstochowy. Chcą zapewnić dostęp do informacji o wydarzeniach z regionu i nie tylko.

LOcalEvents to inicjatywa mająca na celu promowanie lokalnych wydarzeń kulturalnych, społecznych i edukacyjnych na terenie województwa śląskiego, opolskiego i dolnośląskiego. Stworzona do tego platforma internetowa zapewnia łatwy dostęp do informacji o nadchodzących wydarzeniach. Po wybraniu określonej imprezy, LOcalEvents przekierowuje nas na oficjalną stronę eventu. Jak zapewniają twórcy projektu, inicjatywa może przełożyć się na wsparcie dla lokalnych organizatorów, a także zachęci mieszkańców do aktywnego uczestnictwa w życiu społeczności. W dobie natłoku informacji LOcalEvents pomaga uporządkować dane w taki sposób, by sprawnie wyszukać interesujące nas treści. To także dobre rozwiązanie, żeby być na bieżąco z tym, co się dzieje w mieście.

Projekt został stworzony w ramach ogólnopolskiej olimpiady ,,Zwolnieni z Teorii’’.

Więcej informacji znajduje się na https://www.localevents.pl

Źródło: UM

LATO 2024 tuż, tuż! Sprawdź pomysły na udany urlop w Biurze Podróży Gandalf Częstochowa

Biuro Podróży Gandalf z Częstochowy  zaprasza:  https://gandalf.pl Tu znajdziesz oferty, którym nie będziesz się mógł oprzeć. Gandalf to ...