wtorek, 9 sierpnia 2022

FEST Festival w Chorzowie już za chwilę!

Odliczamy dni do 3.edycji jednego z największych festiwali muzycznych w Polsce. FEST Festival odbędzie się już 10-13 sierpnia w chorzowskim Parku Śląskim. Wystąpią m.in.: Stromae, The Chainsmokers, Quebonafide, Jimek & Goście, Woodkid, Jungle, Rudimental, Duke Dumont, Caribou, Sanah, Rüfüs Du Sol, Nothing But Thieves, Gus Dapperton, Ashnikko i inni.

To ostatni moment, aby zakupić bilety!Ponad 200 wykonawców na 10 głównych scenach oraz strefach dodatkowych - tak prezentuje się FEST Festival 2022, który rozpoczyna się w najbliższą środę i potrwa aż do niedzieli. Poprzednia edycja odniosła wielki sukces - W 2021 roku FEST Festival został zwycięzcą Gali Bestsellery Empiku 2021 w kategorii muzyka live. Wydarzenie zostało także wyróżnione podczas plebiscytu European Festival Awards, następnie doceniono je przez International Live Music Conference. Zmotywowani tym triumfem organizatorzy wydarzenia w tym roku ugoszczą wielu polskich i międzynarodowych Artystów, na scenie pojawi się m.in.: Stromae - autor wielkiego hitu “Alors on Danse”, który na całym świecie sprzedał ponad 8,5 miliona albumów, Caribou - legendarny maestro tanecznej elektroniki, a także ekstrawagancki i oryginalny Gus Dapperton z charakterystycznym zacięciem w stylu lat 90. czy pochodzący z Australii Jon, James i Tyrone znani na świecie jako RÜFÜS DU SOL - twórcy unikatowych elektronicznych brzmień, które przenoszą do innego wymiaru. Przed publicznością FEST Festivalu zaprezentuje się Ashnikko, czyli wokalistka,  autorka tekstów, raperka, producentka i modelka - jednym słowem IKONA, która na pewno zachwyci słuchaczy.

Oprócz rozpalających do czerwoności scen głównych, na miłośników alternatywy czeka nowe miejsce - MAGIC FOREST. Występujący wykonawcy wymykają się gatunkowym etykietom. Czarują brzmieniem, a ich twórczość zaskakuje różnorodnością najbardziej wysmakowanych odbiorców. 
W klimatycznej, leśnej przestrzeni zaprezentują się m.in.: Bluszcz, Dawid Tyszkowski, D3lta, Jagoda Kret, Jakub Skorupa, Josh Flowers, Jaźnicka.

To nie koniec nowości. Powstał specjalny projekt Love Bazaar, który stanowi bezpieczną przestrzeń niezależności, indywidualizmu oraz kreatywności. To miejsce wolności, sztuki, queer i miłości, w którym wystąpią takie osobowości sceniczne, jak Joe Black, AJA i Trinity The Tuck. Artyzm wyrażany w dowolny sposób, docenienie cielesności, swoboda sensualności, sztuki performance’u i różnorodności w każdym wydaniu - tego mogą spodziewać się festiwalowicze.

Nocna część festiwalu to energetyzujące Kręgi Taneczne, na których wystąpią wybitni twórcy muzyki elektronicznej. Kręgi, po remoncie, powracają do poprzedniej lokalizacji, czyli malowniczego terenu Amfiteatru.

Warto pamiętać, że FEST Festival to znacznie więcej niż wyjątkowe święto muzyki. Szczególną rolę pełni festiwalowe miasteczko, które zachęca odwiedzających do czerpania z jego atrakcji, takich jak występy artystyczne, akcje społeczne i warsztaty.

Każdy festiwalowicz znajdzie coś dla siebie. Pojawią się m.in.: strefy chilloutu, sauny, kajaki, foodtracki z różnorodnym jedzeniem, usługi tatuatorskie i barberskie, zawody wake, masaże relaksujące, banie ruskie, strefy fashioni beauty, strefa wina oraz wiele innych atrakcji. Przewidziane są nowości,które na pewno zaskoczą przybyłych gości żądnych przygód i niezapomnianych chwil letniego festiwalu.


FEST Festival to wspaniały moment na spędzenie czasu z przyjaciółmi podczas nieskrępowanej zabawy w aurze wakacyjnej beztroski. Dla wszystkich spóźnialskich lub poszukujących idealnej rozrywki na trwające lato mamy wspaniałą wiadomość - bilety wciąż są dostępne. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Śląska do czerpania radości z festiwalu. Wierzymy, że dla lokalnej społeczności ta inicjatywa kulturalno-artystyczna będzie powodem do dumy ze swojego regionu i zadowolenia.

Bilety są dostępne na stronie www.festfestival.pl

KARNET 4 DNIOWY FINAL CALL - 629 PLN

BILET WEEKENDOWYCH FINAL CALL - 439 PLN

BILET JEDNODNIOWY FINAL CALL - 299/ 319/ 329 PLN

Organizator: Follow The StepTworzenie stron internetowych Częstochowa - Profesjonalne projektowanie stron www

  W obecnych czasach strony internetowe są niezbędnym elementem w budowaniu wizerunku i promocji firmy. Bez względu na branżę, posiadanie pr...