poniedziałek, 22 sierpnia 2022

Nowy park handlowy w Częstochowie

DOR Group zakończył budowę nowego parku handlowego w Częstochowie. Pierwsze sklepy w Aniołów Parku otworzą się już w tym tygodniu.Aniołów Park (nazwa pochodzi od dzielnicy Aniołów) powstał w miejscu byłego największego hipermarketu Tesco w Europie, przy ul. Drogowców w Częstochowie. Budynek dwa lata temu kupiła firma DOR Group, zrewitalizowała i przekształciła w nowoczesny park handlowy.  

Park zajmuje powierzchnię 65 tys. mkw., a sama część handlowa ok. 18 tys. mkw. Głównym najemcą obiektu jest Carrefour, który wynajął tu aż 8 tys. mkw. Będzie to jeden z nielicznych sklepów wielkopowierzchniowych w Częstochowie.

W Aniołów Park znajdą się również sklepy: Sinsay, Pepco, TEDi, Dealz, Rossmann, JYSK, Jula, Maxi Zoo, Verona, Media Expert, Inmedio, a także salon Orange. Większość z nich rozpocznie działalność w tym tygodniu.

Od 24 sierpnia na zakupy zaprasza Carrefour, Dealz, Jysk, Rosssmann i Maxi Zoo. Carrefour organizuje tego dnia promocje i konkursy z nagrodami oraz zabawy warsztatowe dla dzieci. Z kolei Dealz dla pierwszych 100 klientów przygotował vouchery na zakupy.

Uroczyste otwarcie parku jest zaplanowane na 23 września. DOR Group oraz najemcy parku zapowiadają na tę okazję mnóstwo atrakcji i ciekawe promocje.

- Aniołów Park to jedna z najbardziej oczekiwanych inwestycji w Częstochowie. DOR Group przejął znane i popularne miejsce zakupów, które służyło mieszkańcom miasta 20 lat i stworzył tu kompletnie nowe centrum usługowo-zakupowe na mapie miasta. Staraliśmy się tak dobrać najemców, aby ich oferta zaspokoiła różnorodne potrzeby klientów, a każda wizyta w parku była ciekawym i dobrym doświadczeniem. Aniołów Park to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcą zrobić jakościowe zakupy w komfortowych warunkach i za rozsądną cenę mówi  Michał Malecki, Head of Leasing w strukturach CREAM Property Advisors, firmy która odpowiada komercjalizację obiektu.

Klienci sklepów i punktów usługowych mogą tu korzystać z bardzo dobrze rozplanowanego parkingu na około 600 miejsc postojowych. Doskonałym uzupełnieniem oferty Aniołów Parku jest znajdująca się w bezpośrednim sąsiedztwie stacja benzynowa MOYA oraz myjnia samochodowa.

DOR Group ma w planach dalszą rozbudowę parku handlowego w Częstochowie o 3 000 mkw. Realizacja drugiego etapu rozpocznie się w pierwszej połowie 2023 roku.


***

Grupa DOR na polskim rynku nieruchomości obecna jest od 1999 roku. Od tego czasu firma stale zwiększa skalę swojej działalności na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych poprzez dynamiczny rozwój oraz akwizycje. Wśród dotychczasowych realizacji dewelopera znalazły się inwestycje mieszkaniowe w Warszawie|
i okolicach: Szucha Residence, Nad Jeziorem, Anielin Park, Wilanów Residence czy Bemowo Park. Aktualnie Dor Group realizuje inwestycję mieszkaniową na Wilanowie w Warszawie, gdzie powstanie 300 mieszkań oraz nowoczesny budynek biurowy Wiśniowy Plaza o łącznej powierzchni 15 tys. mkw. w warszawskiej dzielnicy Włochy. Dor Group jest także właścicielem parku logistyczno-technicznego w podwarszawskim Piasecznie
o powierzchni 23 tys. mkw. Najnowszym obiektem uzupełniającym portfel nieruchomości Grupy Kapitałowej jest park handlowy Dor Plaza w Częstochowie, którego pozyskanie jest spójne ze strategią biznesową Grupy uwzględniającą koncentrację działalności w obrębie segmentu nieruchomości komercyjnych w Polsce.

Tworzenie stron internetowych Częstochowa - Profesjonalne projektowanie stron www

  W obecnych czasach strony internetowe są niezbędnym elementem w budowaniu wizerunku i promocji firmy. Bez względu na branżę, posiadanie pr...