piątek, 26 sierpnia 2022

Wpadajcie na Festiwal Kolorów w Częstochowie już 28 sierpnia!

Nie może was zabraknąć na najbardziej pozytywnej imprezie w Polsce, która pokoloruje Częstochowę 28 sierpnia. Wspólnie pożegnajmy wakacje z Festiwalem Kolorów!
 Impreza odbędzie się na terenie Parku Lisiniec w godzinach 14:00-20:00.
Przypominamy, że Festiwal Kolorów to najbardziej kolorowa impreza, a przede wszystkim jedyny tego typu darmowy, muzyczny festiwal w Polsce. Obowiązkowym i kluczowym punktem wydarzenia są cogodzinne, wspólne wyrzuty Kolorów Holi. Wielobarwny pył tworzy nad głowami publiczności przepiękną chmurę, która opadając koloruje wszystkich uczestników zabawy. Wydarzenie jest frajdą dla osób w każdym wieku, miejscem do uwolnienia swoich emocji, a także przestrzenią do nawiązania nowych znajomości na długie lata!

Na tegorocznej scenie Festiwalu Kolorów w Częstochowie wystąpi raper B.R.O oraz wokalistka o mocnym głosie Inee a także fantastyczni Dj-e: DJ Dan i DJ Mamor serwujący uczestnikom najlepszą muzykę. Nie zabraknie także stref z przepysznym jedzeniem, a imprezę pokolorują oryginalne i bezpieczne Kolory Holi. 

Oprócz tego wszechobecna radość życia!

Do wydarzenia dołączyła marka Kubuś! 
Atrakcyjnej i zielonej strefy Kubusia wypatrujcie na terenie wydarzenia!
Ekstremalnie smaczne przeżycia gwarantuje Partner wydarzenia, marka MAOAM – czyli synonim najwyższej jakości, wyjątkowo soczystych gum rozpuszczalnych, produkowanych od lat. MAOAM zaprasza do swojej kolorowej strefy, w której na uczestników czeka mnóstwo dobrej zabawy, konkursy z nagrodami oraz jak zawsze - moc słodkości.
O ochłodę w upalny dzień zadbają pyszne lody kuleczkowe Mini Melts!
Siatkarska drużyna Exact Systems Norwid Częstochowa również znalazła swoją przestrzeń na Festiwalu Kolorów, a cała drużyna wraz z trenerem Piotrem Gruszką czekać będzie na siatkarskie talenty wśród festiwalowiczów.

Patronem medialnym Festiwalu Kolorów zostało Radio Zet.
Przypominamy, że wstęp na teren Festiwalu jest całkowicie darmowy, a jedne co musicie zabrać to uśmiech i całą masę pozytywnej energii!
Wydarzeniu Patronuje Prezydent Częstochowy Pan Krzysztof Matyjaszczyk.

Pokolorujmy razem Częstochowę, gwarantujemy- będzie się działo.

Nie może Was tam zabraknąć!Tworzenie stron internetowych Częstochowa - Profesjonalne projektowanie stron www

  W obecnych czasach strony internetowe są niezbędnym elementem w budowaniu wizerunku i promocji firmy. Bez względu na branżę, posiadanie pr...