wtorek, 14 lutego 2023

„Haeven in Hell” to doskonały wybór właśnie na walentynkowy wieczór.

 „Haeven in Hell” w reżyserii Tomasza Mandesa. 

„Heaven in Hell” trafił do kin 10 lutego 2023 roku. To doskonała wiadomość dla tych, którzy w Dniu Zakochanych właśnie na ten film wybierają się do kina ze swoją „drugą połówką”.

Co za wynik!  W weekend otwarcia blisko 110 tysięcy widzów obejrzało w polskich kinach


 

Jesteśmy dumni. „Haeven in Hell” to najlepszy premierowy weekend otwarcia od trzech miesięcy pośród Polskich filmów (od zeszłorocznych, listopadowych „Listów do M. 5”). Mało tego! To najlepszy tegoroczny premierowy weekend otwarcia pośród wszystkich polskich filmów oraz najlepszy tegoroczny premierowy weekend otwarcia pośród filmów skierowanych dla widzów dorosłych (od 15 roku życia). Ponadto „Haeven in Hell” został sklasyfikowany w TOP 10 premierowych weekendów otwarcia pośród polskich produkcji od czerwca 2020 (i termin otwarcia rynku kinowego po Covid-19). Zapraszamy widzów do kin! „Haeven in Hell” to gwarancja znakomitej rozrywki oraz romantycznych emocji.


O czym opowiada „Heaven in Hell”?

Olgę (Magdalena Boczarska) i Maksa (Simone Susinna) dzieli 15 lat różnicy. Ona kobieta sukcesu o ugruntowanej pozycji, matka dorosłej córki, on przystojny, młody mężczyzna czerpiący z życia garściami i żyjący wyłącznie chwilą. Zdawać by się mogło, że te dwa odmienne światy nigdy się nie spotkają, a jednak los postawił ich sobie na drodze. Olga nie potrafi poradzić sobie z mieszanką uczuć, które nią targają  poczuciem odpowiedzialności, wstydu, namiętności i tęsknoty za czymś, czego do tej pory nie doświadczyła. 

Natomiast Maks w „Heaven in Hell” uświadamia sobie, że życie z dnia na dzień już mu nie odpowiada, a kobieta, którą spotkał jest miłością jego życia. Kiedy skrywane tajemnice wyjdą na jaw, jeszcze bardziej skomplikują życie kochanków…

O FILMIE:

Obsada „Heaven in Hell”: Magdalena Boczarska, Simone Susinna, Katarzyna Sawczuk, Sebastian Fabijański, Janusz Chabior.

Reżyseria: Tomasz Mandes

Zdjęcia: Bartek Cierlica PSC

Producent: Ewa Lewandowska, Tomasz Mandes – EKIPA

Koprodukcja i dystrybucja - Monolith Films.

Film realizowany w Polsce ze wsparciem finansowym na podstawie ustawy o finansowym wspieraniu produkcji audiowizualnej, przyznanym przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.

 Polecamy: https://czest.info/kino-dla-doroslych

 

 

FILHARMONIA CZĘSTOCHOWSKA zaprasza W NIEDZIELĘ na MAJÓWKĘ Z CHÓREM

Niedziela 26.05.2024, godz. 17.00  Altana w Parku Staszica pod Jasną Górą MAJÓWKA Z CHÓREM Wystąpią: Chór Filharmonii Częstochowskiej Janusz...