poniedziałek, 13 lutego 2023

Już niebawem tłusty czwartek, a u nas 10 wskazówek, które pomogą przygotować idealne pączki. Słodki tydzień z firmą Green Pack.

Już niedługo czeka nas wielkie święto łasuchów i nie tylko – tłusty czwartek. To wtedy nie liczymy kalorii, delektując się słodkimi wypiekami. 
Do najpopularniejszych należą pączki, oponki i faworki. 
Można kupić je w cukierni, ale o wiele większą satysfakcję daje ich samodzielne przygotowanie. 
Sprawdź nasze wskazówki, które ułatwią to zadanie: https://czest.info/kulinariaChoć trendy w cukiernictwie się zmieniają, klasyka zawsze jest w cenie. Szczególnie w tłusty czwartek chcemy odtworzyć smak tradycyjnych pączków czy chrupiących, domowych faworków. Najlepiej zasięgnąć rady najwyższej instancji – babci lub mamy – które są skarbnicą cukierniczej wiedzy lub skorzystać z uniwersalnych porad. Warto posiłkować się także produktami gospodarstwa domowego, które mamy w szufladzie – uniwersalne woreczki ze struną, papier do pieczenia czy folia aluminiowa mogą zaskoczyć swoim nietypowym zastosowaniem i wybawić nas z niejednej cukierniczej opresji – mówi Marta Krokowicz związana z marką Paclan i dodaje: i pamiętajmy – tradycję trzeba pielęgnować, a kalorie w tłusty czwartek się nie liczą, więc jedzmy ze smakiem! 

Buena Vista PR

Najlepsze przyjęcia, idealne pączki, udane wypieki i łatwe sprzątanie zapewnisz sobie korzystając z artykułów dostępnych w firmie Green Pack Szymanek Opakowania.


Papiery do pieczenia, foremki, pucharki, folie, opakowania do gotowych wypieków, a także ręczniki papierowe, gąbeczki, serwetki, wszelkie akcesoria do sprzątania zakupione w firmie Green Pack sprawią, że praca w kuchni będzie słodka, pyszna i przyjemna.


GREEN PACK Szymanek Opakowania
zaprasza: Wierzchowisko ul. Długa 14, 42-233 Mykanów k. Częstochowy, Krakowska 2, Częstochowa, a także on line: www.greenpack.com


Słodkiego tygodnia i smacznych ostatków życzą: Green Pack oraz https://czest.info/kulinaria
Są gibcy, są silni, są w olimpijskiej formie! Polska Noc Kabaretowa 2024 w Częstochowie przed nami!

Polska Noc Kabaretowa 2024 25.10.2024, godz. 20.00 Hala Sportowa Częstochowa Są gibcy, są silni, są w olimpijskiej formie! Przybywamy do Was...