środa, 8 lutego 2023

Jurajska organizuje konkurs walentynkowy – nie tylko dla zakochanych

Walentynki to święto, które nie wyklucza. Przekonuje do tego organizowany przez Galerię Jurajską konkurs.


Walentynki to nie tylko święto zarezerwowane dla zakochanych. Przez najbliższe dni w Galerii Jurajskiej można okazać miłość i sympatię każdemu, kto jest nam bliski – przyjacielowi lub przyjaciółce, członkom rodziny, a nawet swojemu… kotu czy psu.

Miłość ma wiele odcieni i wymiarów, a Walentynki są doskonałą okazją, aby ją wyznać. Można się powiedzieć głośne „kocham” swojej drugiej połówce, ale także pobawić się tym świętem i podzielić dobrym słowem lub gestem np. z koleżanką, pupilem, ciocią, przyjaznymi sąsiadami czy – po prostu - całym światem – mówi Violetta Dziubin-Łuszczyk, dyrektor marketingu Galerii Jurajskiej.

Co więcej, Walentynki to także okazja do tego, aby zamanifestować swoją wielką miłość do jakieś życiowej pasji, np. sportu, zwierząt, przyrody, czytania, dobrej zabawy, a nawet zakupów – dodaje. W wyrażeniu tych uczuć pomóc ma organizowany przez Galerię Jurajską walentynkowy konkurs.

Wystarczy przyjść do centrum handlowego w dniach od 8 do 15 lutego i zrobić sobie zdjęcie w jednym z czterech przygotowanych tam kolorowych insta-boxów. Do wyboru jest insta-box pełen kwiatów, zaaranżowany niczym kawiarnia, pełen cukierkowych kolorów czy świecidełek.

Następnie, zrobione w Jurajskiej zdjęcie należy zamieścić na swoim Instagramie lub Facebooku, dodając przy tym hashtag #toteżmiłość i lokalizacją Galeria Jurajska. – Najciekawsze zdjęcia, na których bohaterowie będą w kreatywny sposób okazywać miłość bliskim czy swoim pasjom nagrodzimy – zapowiada Violetta Dziubin-Łuszczyk

Szukamy pomysłowych ujęć, które wykorzystają przygotowaną przez nas aranżację, ale także takich, które mają w sobie sporą dawkę humoru, zabawy motywami walentynkowymi i dystansu do tego święta, które przecież kipi od kiczu. Liczymy na kreatywność – mówi.

Pula nagród obejmuje 14 kart podarunkowych na zakupy w Galerii Jurajskiej. Za I miejsce przyznana zostanie karta o wartości 300 złotych, za II miejsce – 200 złotych, a za III miejsce – 100 zł. Do rozdania organizatorzy mają także 11 wyróżnień, a co za tym idzie 11 kart o nominale 50 złotych.

Tym konkursem chcemy zerwać z tradycyjnym postrzeganiem Walentynek jako święta, które zarezerwowane jest tylko dla dwojga, a co za tym idzie pokazać także inny, szerszy, bardziej inkluzywny wymiar tego wydarzenia, które jest dla każdego, kto chce podzielić się miłością – mówi.

Szczegóły konkursy i regulamin dostępne są na stronie www.galeriajurajska.pl

Źródło: Galeria Jurajska/Guarana PRSą gibcy, są silni, są w olimpijskiej formie! Polska Noc Kabaretowa 2024 w Częstochowie przed nami!

Polska Noc Kabaretowa 2024 25.10.2024, godz. 20.00 Hala Sportowa Częstochowa Są gibcy, są silni, są w olimpijskiej formie! Przybywamy do Was...