środa, 18 stycznia 2023

Kreatywne warsztaty dla dzieci z okazji Dnia Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dzień Dziadka to szczególne święta, pełne radości i wzruszeń. Do tradycyjnych życzeń dla dziadków warto dołączyć upominki od serca. Nie od dziś wiadomo, że najbardziej cieszą te, wykonane własnoręcznie. Okazją do ich przygotowania będzie kreatywne spotkanie dla dzieci 21 stycznia w Centrum Handlowym Auchan Poczesna. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Aż cztery własnoręcznie wykonane prezenty dla babć i dziadków będą mogły przygotować dzieci w trakcie spotkania w Centrum Handlowym Auchan Poczesna, które odbędzie się 21 stycznia. Jeden z nich to kreatywna ramka na zdjęcie. Wykonana własnoręcznie wraz z dołączoną fotografią pociechy stanie się wyjątkowym prezentem na Dzień Babci i Dzień Dziadka. Ciekawym pomysłem jest też ozdobiony przez dzieci kubek na herbatę, kawę lub inny pożywny napój. W ruch pójdą specjalne farby i dekoracje, by naczynie długo cieszyło oczy dziadków. Wnukowie i wnuczki mogą pokazać, jak bardzo kochają babcie i dziadków, przygotowując laurki 3d. Kolejnym oryginalnym upominkiem będzie również prezent wykonany własnoręcznie z drewnianej łyżki, ozdobiony włóczką na wzór postaci babci i dziadka.

 Prezenty będą przygotowywane w miłej atmosferze pod okiem profesjonalnych animatorek. 

Udział w warsztatach jest bezpłatny, a organizator zapewnia potrzebne materiały. Spotkanie odbędzie się 21 stycznia w godzinach 11-17.

 

[KINO] 31 maja do kin wchodzi „Jedno życie” z niezwykle przejmującą kreacją Anthony’ego Hopkinsa. WYGRAJ ZESTAW KOSMETYKÓW!

Skromny i niczym specjalnym niewyróżniający się urzędnik z Londynu dziś ponownie jest na ustach całego świata.  W minioną niedzielę, 19 maja...