poniedziałek, 23 stycznia 2023

Zapraszamy na wystawę malarstwa Romana Wrześkiewicza

Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie zaprasza na wernisaż i zwiedzanie wystawy malarstwa Romana Wrześkiewicza - wtorek 31 stycznia 2023 r. godz. 17.00.
 Ekspozycja będzie prezentowana w Galerii ART FOTO ROK-u do 15 lutego br.

***
ROMAN WRZEŚKIEWICZ Mieszka w Ozorkowie. Sztuka jest jego fascynacją od młodości. Uczy się jej języka wyłącznie z przyjemności. Studiował w Łódzkiej Państwowej Wyższej Szkole Sztuk Plastycznych (obecnie Akademii Sztuk Pięknych) na kierunku grafiki i malarstwa oraz w Wyższej Szkole Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi na kierunku Komputerowego Projektowania Graficznego. Zna kilka języków obcych. Jego prace znajdują się nie tylko u prywatnych kolekcjonerów w Polsce, ale również w Niemczech, we Włoszech, w Szwecji, w Wielkiej Brytanii, Singapurze i Bahrajnie. Ulubioną techniką malarską, którą praktykuje jest suchy pastel. Maluje i rysuje pejzaże, portrety i abstrakcje w formie olejnej i akrylowej. WYSTAWY: - indywidualna wystawa malarstwa i rysunku w Czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ozorkowie 2017 r. - zbiorowa wystawa w 1 Dywizjonie Lotniczym w Leźnicy Wielkiej, 2020 r. - zbiorowa wystawa malarstwa w Czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ozorkowie; maj-czerwiec 2022 r. - indywidualna wystawa malarstwa i rysunku w Miejskim Ośrodku Kultury w Ozorkowie; październik 2022 r. W przygotowaniu w roku 2023 są wernisaże i wystawy w Łodzi, Poznaniu, Warszawie, Kielcach i Krakowie. Poza granicami kraju wernisaże będą w Niemczech, we Włoszech i Tajlandii.


Wstęp wolny.

Włoskie perełki na początek wakacji - Almatur zaprasza na Capri i Lazurowe Wybrzeże

Rozpocznij wakacje po włosku! Tylko teraz w Biurze Podróży i Turystyki ALMATUR CZĘSTOCHOWA oferta MEGA LAST MINUTE!!!!! Czekają na Ciebie ...