środa, 28 grudnia 2022

Fabelmanowie w kinach od 30 grudnia! Wygraj bilet!

Już 30 grudnia 2022 roku do polskich kin trafią „Fabelmanowie”, najnowsze dzieło Stevena Spielberga (75 l.), inspirowane jego dzieciństwem.

To historia o żyjącym w odosobnieniu chłopcu, Sammym Fabelmanie (Gabriel LaBelle), który dopiero definiuje swoje marzenia i podąża za nimi. Mocno formującym doświadczeniem jest dla niego odkrywanie kina, które zainteresuje go nie tylko z perspektywy widza, lecz także twórcy. I choć Sammy’ego wychowują kreatywni rodzice: pianistka Mitzi (Michelle Williams) i naukowiec Burt (Paul Dano), czasem ich wizje świata mocno się różnią.
Steven Spielberg zawarł w „Fabelmanach” cząstkę własnych wspomnień z dzieciństwa, relacje z rodzicami i opowiada o swojej pasji do kina, którą rozwijał od dzieciństwa. Film chciał zrealizować od dawna, ale potrzebował blisko szesnastu lat, by przepracować wspomnienia i przekuć je w scenariusz historii o dorastaniu.


KONKURS! Wygraj bilet!
 
Każdy, kto dziś 28 grudnia przyśle do nas e-mail na adres konkurs@czest.info z hasłem:
"Fabelmanowie''  w temacie, weźmie udział w losowaniu biletów na do kina Cinema City.
Prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. 

Zwycięzców powiadomimy zwrotnie mailem lub sms-em.

Polecamy: https://czest.info/rozrywka

 


[POLECAMY KSIĄŻKĘ] Tragedia, prawda, historia - to wszystko znajdziesz w naszych propozycjach.

Jeden dzień z życia Abeda Salamy. Reportaż - Nathan Thrall Reportaż uhonorowany Nagrodą Pulitzera 2024 Jeden z najważniejszych światowych re...