poniedziałek, 12 grudnia 2022

Odwiedź bożonarodzeniowy jarmark i przygotuj wymarzone święta!

 

Różnorodne rękodzieło, biżuterię artystyczną, ozdoby oraz smakołyki na świąteczny stół będzie można znaleźć na bożonarodzeniowym jarmarku, który już w piątek 16 grudnia rozpocznie się w Centrum Handlowym Auchan Poczesna koło Częstochowy. Zakupy na stoiskach będzie można robić do niedzieli 18 grudnia.

Niewiele ponad tydzień dzieli nas od Świąt Bożego Narodzenia, dlatego warto już teraz zaplanować gwiazdkowe zakupy!

Od piątku 16 grudnia do niedzieli 18 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Poczesna koło Częstochowy na stoiskach regionalnych twórców i rzemieślników czeka wiele wyjątkowych produktów. Jako oryginalny prezent dobrze sprawdzi się dostępna na stoiskach biżuteria artystyczna, naturalne kosmetyki czy ręcznie wykonane ozdoby. Tych, którzy szukają pomysłów na bożonarodzeniowe potrawy z pewnością zainteresuje stoisko z produktami spożywczymi, które z pewnością wzbogacą świąteczne menu.

Świąteczny jarmark odbędzie się od piątku 16 grudnia do niedzieli 18 grudnia w pasażu Centrum Handlowego Auchan Poczesna przy ulicy Krakowskiej 10 w Poczesnej koło Częstochowy, Wstęp wolny. Zakupy na stoiskach można robić od godziny 10.00 do godziny 18.00.

Wystawa malarstwa Dariusza Macieja Młynarczyka

Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie zaprasza na wystawę malarstwa Dariusza Macieja Młynarczyka.  Wernisaż odbędzie się w Galerii ART ...