czwartek, 29 grudnia 2022

Bikefitting – dobierz odpowiednią postawę na rowerze!

 Coraz większą uwagę przykładamy nie tylko do odpowiedniego, zdrowego stylu życia, ale też do zachowania prawidłowej sylwetki podczas codziennego funkcjonowania, w pracy, a nawet podczas uprawiania sportu.

 Grono ekspertów wskazuje m.in. jak biegać, aby ograniczać ból kręgosłupa, a teraz na popularności zyskują wskazówki dotyczące jazdy na rowerze. Jednak nie tylko postawa wpływa na komfort i zdrowie w trakcie poruszania się jednośladem. Konieczne jest też jego dostosowanie do charakterystyki użytkownika. Pomoże w tym bikefitting.

Nowoczesny rynek rowerowy polega nie tylko na sprzedaży innowacyjnych, trwałych i lekkich jednośladów. Rozszerza też zakres świadczonych usług, które polegają na kompleksowym doradztwie dotyczącym wyboru roweru, ale też innych kwestii z nim związanych.

Co to takiego?

[POLECAMY KSIĄŻKĘ] Rzuć wszystko, daj się porwać bez reszty i poznaj zaskakujące zakończenia tych kryminalnych opowieści.

MILCZENIE - Marek Stelar  NAJWIĘKSI BOHATEROWIE TO CI NIEZNANI. NIEKTÓRZY Z NICH NIE CHCĄ NAWET PAMIĘTAĆ, ŻE NIMI ZOSTALI.  Aspirant Przewor...