czwartek, 29 grudnia 2022

W Galerii Jurajskiej wystartowały zimowe wyprzedaże. Tegoroczne przeceny sięgają tam nawet do minus 80%

Dla handlowców to jeden z najgorętszych sezonów w roku. W całej Polsce ruszyły właśnie zimowe wyprzedaże. Także w największym częstochowskim centrum handlowym ceny zaczęły topnieć. Jak informuje Galeria Jurajska, obniżki sięgające nawet minus 80% można znaleźć już w blisko 200 sklepach obiektu.
Pierwsze dni wyprzedaży pokazały nam, że tegoroczny sezon zapowiada się niezwykle intensywnie. Zainteresowanie zakupami na wyprzedażach jest porównywalne do tego, jakie obserwowaliśmy przed pandemią. Tylko w pierwszych dwóch dniach przecen na zakupy do Jurajskiej wybrało się ponad 53 tys. osób! – mówi Violetta Dziubin-Łuszczyk, dyrektor marketingu Galerii Jurajskiej.

Ruchowi sprzyja aktywność sklepów. Niemal wszystkie marki, zwłaszcza modowe, już kuszą przecenami. Obniżki można znaleźć m.in. w tak popularnych sklepach jak: H&M, Zara, Reserved, TK Maxx, HalfPrice, Massimo Dutti, Stradivarius, Monnari, Cropp, Diverse, House, New Yorker, Mango, Mohito, Carry, Sinsay, Bershka, Mohito, Vistula, Bytom, CCC czy Deichmann.

W większości sklepów z ubraniami, butami czy dodatkami już dziś można znaleźć przeceny rzędu minus 40%, minus 50% i więcej. Handlowcy zaczynają więc sezon z dużymi obniżkami, co jest dla kupujących jasnym sygnałem, że trzeba spieszyć się z zakupami – mówi przedstawicielka Jurajskiej

Tak wysokie rabaty już na starcie wyprzedaży oznaczają, że wiele sklepów, podobnie jak w latach ubiegłych zdecyduje się na stosunkowo krótki sezon, ale za to bardzo intensywny. Należy się więc spodziewać jednej, dwóch lub maksymalnie trzech odsłon przecen – dodaje.

Ale obniżkami przyciągają dziś nie tylko sklepy z modą. Wyprzedaże organizują także drogerie i perfumerie, m.in. Rossmann, Douglas, Sephora, Inglot, Super Pharm czy Yves Rocher. Tam oprócz tradycyjnych obniżek, sięgających nawet -50%, kupujący mogą teraz znaleźć inne formy promocji.

Ceny, nawet o minus 70%, topnieją także w sklepach z wyposażeniem wnętrz m.in. w Jysk, home&you czy DUKA. Wielkie zimowe wyprzedaże organizują także sklepy z elektroniką, RTV i AGD, w tym chociażby RTV Euro AGD i x-kom.

Okazje można także łapać w sklepach z zabawkami i ubraniami dla dzieci, w tym w popularnym SMYK-u. Ceny tną również sklepy sportowe. W Galerii Jurajskiej zniżki można znaleźć w sklepach m.in. 4F, adidas, Nike, Sizeer, Puma czy INTERSPOT.

Do zakupów na wyprzedażach warto podejść sprytnie – radzi Violetta Dziubin-Łuszczyk.

Zimowe przeceny to okazja do tego, aby kupić np. ponadczasowe i uniwersalne ubrania i dodatki, które przydadzą się także wiosną i latem, ale także za rok. To także najlepszy moment, aby sfinalizować zakup rzeczy, którą się wcześniej upatrzyło np. ulubionych perfum, mebli czy laptopa – dodaje.

Warto także się przygotować do polowania. Galeria Jurajska zaleca m.in. pobranie swojej aplikacji parkingowej, dzięki której można sprawdzić dostępność miejsc postojowych, a tym samym wybrać najlepszy moment na zakupy. Aplikacja pomoże także odnaleźć samochód na parkingu. Dostępna jest m.in. w Google Play.

Śledząc postępujące promocje koniecznie trzeba także pobrać aplikacje ulubionych sklepów, które informują o bieżących okazjach. Aktualne promocje znaleźć można także na stronie internetowej Galerii Jurajskiej, pojawiają się także na facebookowym fan page’u centrum handlowego.

Nowe trendy w budownictwie dotarły do Częstochowy!

Osiedle Neonowe   realizowane przez firmę Pekabex Development  nie bez powodu uważane jest za najnowocześniejsze osiedle w Częstochowie.  Po...