czwartek, 29 grudnia 2022

Jennifer Lopez bierze ślub w zakrwawionej sukni i z karabinem w ręku! Brawurowa komedia „Wystrzałowe wesele” w kinach od 5 stycznia.

 W rolach drugoplanowych Jennifer Coolidge i Lenny Kravitz.


Nie od dziś wiadomo, że Jennifer Lopez doskonale radzi sobie nie tylko w romantycznych rolach, lecz także grając silne kobiety z charakterem.
 Już 5 stycznia 2023 roku do kin trafi „Wystrzałowe wesele” (ang. „Shotgun Wedding”). 
W tej komedii pełnej szalonego tempa gwiazda wciela się w Darcy, pannę młodą, której uroczystość weselną na rajskiej wyspie zakłóci pojawienie się groźnych przestępców.

O czym jest „Wystrzałowe wesele”?

Głównymi bohaterami „Wystrzałowego wesela” są Darcy (Jennifer Lopez) i Tom (w tej roli Josh Duhamel). Narzeczeni planują w końcu sformalizować swój związek. Decydują się na ślub na rajskiej wyspie. Im bliżej uroczystości, tym więcej trudności piętrzy się przed zakochanymi. W pewnym momencie na przyjęciu pojawiają się nieproszeni goście – porywacze, którzy biorą za zakładników wszystkich zaproszonych gości. Darcy i Tom będą musieli połączyć siły, by uratować swą rodzinę. 
O ile wcześniej sami się nie pozabijają…

Premiera kinowa „Wystrzałowego wesela” 5 stycznia 2023.
Dystrybutorem filmu jest Monolith Films.

LATO 2024 tuż, tuż! Sprawdź pomysły na udany urlop w Biurze Podróży Gandalf Częstochowa

Biuro Podróży Gandalf z Częstochowy  zaprasza:  https://gandalf.pl Tu znajdziesz oferty, którym nie będziesz się mógł oprzeć. Gandalf to ...