czwartek, 8 grudnia 2022

W Częstochowie trwa rejestracja wolontariuszy na 31. finał WOŚP. Co zrobić, aby zostać wolontariuszem?

Częstochowski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej poszukuje osób w charakterze wolontariusza, które chciałyby pomóc przy organizacji 31. finału tego wydarzenia.

Jak informuje częstochowski sztab, rejestracji wolontariuszy ruszyła niespełna trzy tygodnie temu, a już zgłosiło się ponad 300 osób. Zapisy trwają do 24 grudnia lub do wyczerpania miejsc.

Co zrobić, aby zostać wolontariuszem?
 

Należy zalogować się na platformie www.iwolontariusz.wosp.org.pl. Wolontariusze, którzy grali z orkiestrą podczas minionych finałów, logują się w bazie, aktualizują swoje dane – jeśli sytuacja tego wymaga i wybierają częstochowski sztab, który oznaczony jest numerem #6976. Jeżeli robią to po raz pierwszy, wystarczy zarejestrować się na wcześniej wspomnianym portalu i analogicznie wykonać kolejne kroki.Po zalogowaniu/zarejestrowaniu się w bazie należy oczekiwać na potwierdzenie danych przez sztab. Jeśli wystąpią jakieś problemy z weryfikacją danych, wtedy sztabowicze skontaktują się z konkretną osobą.

Siedziba częstochowskiego sztabu mieści się przy ul. Racławickiej 2/14, a jego działania koordynuje Mateusz Gloc.

31. finał WOŚP odbędzie się 31 stycznia 2022 roku pod hasłem "Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!".Źródło: WOŚP Częstochowa

Włoskie perełki na początek wakacji - Almatur zaprasza na Capri i Lazurowe Wybrzeże

Rozpocznij wakacje po włosku! Tylko teraz w Biurze Podróży i Turystyki ALMATUR CZĘSTOCHOWA oferta MEGA LAST MINUTE!!!!! Czekają na Ciebie ...