poniedziałek, 22 maja 2023

Filharmonia Częstochowska zaprasza: GRAMY I ŚPIEWAMY DLA DZIECKA I MAMY

 Niedziela 28.05.2023, godz. 17.00 Sala koncertowa

GRAMY I ŚPIEWAMY DLA DZIECKA I MAMY

  • Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Częstochowskiej
  • Adam Klocek – dyrygent
  • Magdalena Meisel - vocal
  • Mateusz Gancarczyk - vocal
  • Klaudiusz Jania – fortepian, aranżacje


W niedzielę o godz. 17.00 zapraszamy całe rodziny do wspólnego świętowania Dnia Mamy i Dnia Dziecka. „Gramy i śpiewamy dla Dziecka i Mamy” to przebojowy koncert, podczas którego wystąpią:

Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Częstochowskiej pod dyrekcją Adama Klocka oraz wokaliści Magdalena Meisel i Mateusz Gancarczyk.
Aranżacji wszystkich popularnych piosenek w programie koncertu (znanych z filmów, bajek, dobranocek i in.) dokonał Klaudiusz Jania, który zasiądzie przy fortepianie.

 Magdalena Meisel wokalistka obdarzona mocnym głosem, jej brawurowe wykonania wywołują najwyższe emocje i uznanie publiczności. Jest finalistką kilku popularnych programów telewizyjnych, m.in.: „Bitwa na głosy” w zwycięskiej drużynie Piotra Kupichy ‘FEEL’, 3 edycja programu „The Voice of Poland” –

finałowa czwórka w grupie Marka Piekarczyka. W 2021 wygrała program „Szansa na sukces” z piosenkami zespołu 2 plus 1 i tym samym wystąpiła w koncercie finałowym programu. W maju 2022 jako wokalistka bluesowego zespołu OLD BREAKOUT, z którym koncertowała w formule: Tribute to Nalepa & Kubasińska.

Artystka stale prowadzi działalność koncertową jako solistka, biorąc udział w różnych projektach muzycznych. Na co dzień jest muzykiem orkiestrowym, skrzypaczką w Filharmonii Częstochowskiej oraz pedagogiem PSM I i II st im. M. Karłowicza w Katowicach.

 

Mateusz Gancarczyk - wokalista i realizator dźwięku, absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach, laureat wielu festiwali i konkursów, w tym programu telewizyjnego „Szansa na sukces”.

 

Bilety: 50 zł (normalny), 40 zł (ulgowy), 30 zł (UTW) do nabycia w kasie Filharmonii i na stronie www.filharmonia.com.pl  

I

[POLECAMY KSIĄŻKĘ] Tragedia, prawda, historia - to wszystko znajdziesz w naszych propozycjach.

Jeden dzień z życia Abeda Salamy. Reportaż - Nathan Thrall Reportaż uhonorowany Nagrodą Pulitzera 2024 Jeden z najważniejszych światowych re...