piątek, 26 maja 2023

Idealny prezent dla widzów na Dzień Matki! Heaven in Hell już na platformie Amazon Prime Video.

Film w reżyserii Tomasza Mandesa to najgorętsza polska produkcja 2023 roku!

Czy dojrzałej kobiecie wolno się szaleńczo zakochać i rzucić w wir namiętności z o 15 lat młodszym mężczyzną? Czy miłość do faceta jest ważniejsza od miłości do własnej córki?

„ - Jestem pewna, że nasze postaci będą rezonować z wieloma matkami i córkami, nawet tymi, które mają ze sobą dobre relacje”, mówi Magdalena Boczarska.

***

W Heaven in Hell Olgę (Magdalena Boczarska) i Maksa (Simone Susinna) dzieli nie tylko 15 lat w metryce urodzenia. Olga to piękna, dojrzała kobieta sukcesu, matka dorosłej córki. Simone to przystojny, młody mężczyzna czerpiący z życia garściami. Los jednak postawił ich sobie na drodze, rozpalił zmysły i uwikłał w płomienny romans. Ale pojawiają się też przeszkody.

Olgą targają skrajne uczucia: poczucie odpowiedzialności za córkę walczy z rodzącą się miłością, poczucie wstydu - z siłą namiętności, zaś rozwaga - z tęsknotą za spontanicznością młodej dziewczyny. Co wygra?
Polecamy: https://czest.info/rozrywka

Świętuj Dzień Dziecka z Bolkiem i Lolkiem. Bolek i Lolek - kończą 60 lat i powracają w nowej serii książeczek dla dzieci.

BOLEK i LOLEK to taka para urwisów, która nie tylko nigdy nie dorośnie, ale przede wszystkim nigdy się nie zestarzeje.  Szczególnie jeśli to...