wtorek, 16 maja 2023

"Szczepko" i "Tońko" w ROK-u

Już 24 maja 2023r. (środa) o godz. 18.00 -  kolejny film w cyklu Filmowe Retro.

 Tym razem w przedwojenny humor wprowadzi nas komedia z 1936 r. pt. "Będzie lepiej" w reż. Michała Waszyńskiego, przedstawiająca perypetie dwóch lwowskich batiarów "Szczepka" i "Tońka".

Wstęp wolny.
Serdecznie zapraszamy.
-- 

[POLECAMY KSIĄŻKĘ] Sposób na udany wakacyjny odpoczynek to dobra książka. Sprawdź nasze propozycje.

LATO W KOŁOBRZEGU - Aneta Karasińska PRZESIĄKNIĘTA UPALNYM LATEM OPOWIEŚĆ O POSZUKIWANIU TOŻSAMOŚCI. Leon Hoser samotnie wychowuje ośmioletn...