wtorek, 16 maja 2023

W Jurajskiej można zagrać u boku Vina Diesela

Galeria Jurajska przygotowała atrakcję, dzięki której można zagrać w zwiastunie do filmu „Szybcy i wściekli 10.”, który w piątek wchodzi na ekrany polskich kin.

Już 19 maja na ekranach polskich kin zadebiutuje dziesiąta odsłona przebojowej serii „Szybcy i wściekli” („Fast X”) z Vinem Dieselem w rolach głównych. Z tej okazji Galeria Jurajska wspólnie z dystrybutorem filmu i ze studiem Universal Picture przygotowała nie lada gratkę dla kinomaniaków.

Odwiedzając centrum handlowe w dniach od 18 do 20 maja będzie można… zagrać w zwiastunie „Szybcy i Wściekli 10”, dołączając tym samym do obsady kultowej serii, w której tym razem oprócz Vina Diesela, można znaleźć też m.in. Jasona Mamoę, Johna Cenę, Brie Larson, Charlize Theron czy Cardi B.

Umożliwi to specjalnie zbudowany boks filmowy, który stanie w Jurajskiej. Zaglądając do niego będzie można usiąść w fotelu epickiej fury i nagrać kilka ujęć, które następnie zostaną wmontowane we fragmenty filmu. Efektem montażu będzie unikalny trailer, który przy pomocy kod QR będzie można pobrać i udostępnić np. w mediach społecznościowych.

Wydarzenie jest okazją, aby na chwilę poczuć się jak gwiazda Hollywood i stanąć przed kamerą, a co najważniejsze pojawić się w fragmentach filmu. To niezła zabawa zarówno dla fanów tej kasowej serii, jak również wielbicieli szybkich samochodów – mówi Violetta Dziubin-Łuszczyk, dyrektor marketingu Galerii Jurajskiej.

Z „Fast X Experience” będzie można skorzystać przez trzy dni w godzinach od 12.00 do 20.00. Atrakcja dostępna jest dla osób powyżej 16 roku życia. Osoby młodsze mogą z niej skorzystać wyłącznie za zgodną opiekuna. Wstęp jest bezpłatny.

Wydarzenie jest częścią europejskiej trasy promującej premierę „Szybcy i wściekli 10”. Galeria Jurajska znalazła się natomiast w wąskim gronie miejsc, do którego zawitało wydarzenie.

Źródło: Galeria Jurajska/Guarana PRNowe trendy w budownictwie dotarły do Częstochowy!

Osiedle Neonowe   realizowane przez firmę Pekabex Development  nie bez powodu uważane jest za najnowocześniejsze osiedle w Częstochowie.  Po...