środa, 28 czerwca 2023

4. edycja FEST Festival! Już 9-13 sierpnia 2023 w Parku Śląskim w Chorzowie

Do  startu zostało mniej niż 50 dni!!!!


11 scen, 5 dni, ponad 200 nazwisk – tak właśnie prezentuje się repertuar nadchodzącej edycji FEST Festivalu, który odbędzie się pomiędzy 9 a 13 sierpnia w Parku Śląskim w Chorzowie. 

W jednym z największych parków w Europie wystąpią m.in: The Chemical Brothers, Peggy Gou, Kasabian, Steve Angello, M83, Sofi Tukker, Ferg, Róisín Murphy, Yungblud, Two Door Cinema Club oraz Bonobo. 

Pełen line-up FEST Festivalu 2023 oraz prezentacja wszystkich związanych w klubowymi brzmieniami artystów, którzy wystąpią na głównych scenach festiwalu oraz program Kręgów Tanecznych – osobnej strefy dedykowanej poszczególnym nurtom i powstałej z myślą o ekstatycznych doznaniach.od dziś na https://czest.info/Fest-Festiwal-2023

Muzyka elektroniczna od początku istnienia FEST Festivalu jest jego integralną częścią. 

W tym roku uczestniczki i uczestnicy będą mogli znowu odwiedzić Eden, Smolną oraz Astral. 

Scena Dark jest z kolei kontynuatorką kierunku wyznaczonego w 2022 roku przez Krąg powstały we współpracy z kolektywem Possession. 

Nowością jest z kolei Italo – premierowy Krąg przygotowany razem z przedstawicielami berlińskiego cyklu imprez Italian Dance Wave oraz wytwórni Slow Motion.


Muzyka to jednak tylko jeden z elementów tego dorocznego święta. 

FEST Festival to miasteczko festiwalowe, które tętni życiem i oferuje rozmaite aktywności: 
od lotu balonem czy podziwiania występów cyrkowców, przez możliwość spróbowania wakeboardingu lub zażycia relaksującego masażu, po udział w licznych warsztatach i dyskusjach z udziałem ekspertów z przeróżnych dziedzin.

 FEST to festiwal możliwości i wyboru.

Bilety na FEST Festival 2023 w puli LAST CHANCE są dostępne na stronie www.festfestival.pl oraz Going.


KARNET 4-DNIOWY LAST CHANCE - 839 PLN

KARNET WEEKENDOWY LAST CHANCE - 599 PLN

Organizator wydarzenia: Follow The Step
[POLECAMY KSIĄŻKĘ] Tragedia, prawda, historia - to wszystko znajdziesz w naszych propozycjach.

Jeden dzień z życia Abeda Salamy. Reportaż - Nathan Thrall Reportaż uhonorowany Nagrodą Pulitzera 2024 Jeden z najważniejszych światowych re...