czwartek, 15 czerwca 2023

Dni Gminy Konopiska

 CZADOMAN, CHŁOPCY Z PLACU BRONI I ZBÓJE - gwiazdy tegorocznych Dni Gminy Konopiska. Dodatkowo organizowany jest JURA ROK FESTIWAL.

Impreza odbędzie się od 24 – 25 czerwca 2023 na Stadionie Lekkoatletycznym im. Ireny Szewińskiej.

W czasie festynu rozgrywane będą konkursy „Legendy Jury”, na najpiękniejszy wianek sobótkowy oraz poszukiwanie kwiatu paproci. Zaprezentują się też lokalne zespoły oraz szkoły i przedszkola, a wszystko to w rodzinnej atmosferze. Nie zabraknie strefy gastronomicznej i rozrywkowej.

Dni Gminy Konopiska rozpoczną się w sobotę, 24 czerwca 2023 roku o godz. 15:00. Tego dnia na scenie wystąpią zespoły z gmin partnerski w ramach JURA ROK FESTIWAL, Krzysztof Drydna wraz z Michałem Roratem i Sebastianem Janikiem oraz gwiazda wieczoru CZADOMAN. Po koncertach nastąpi odpalenie sobótki czyli największego ogniska w okolicy. Świętowanie tego dnia zakończy dyskoteka z ONE MAN SHOW – Paweł Kulej oraz pokaz sztucznych ogni.


 Dzień później, od godz. 15.00, rozpoczną się prezentacje artystyczne grup tanecznych i wokalnych ze szkół i przedszkoli oraz zespołów z terenu Gminy Konopiskach. Wieczór na scenie rozpoczną po góralsku ZBÓJE, a po nich rokowo zabrzmią CHŁOPCY Z PLACU BRONI. Niedzielną imprezę zakończy duet Blanche & Michael.

Organizatorami Dni Gminy Konopiska są: Gmina Konopiska, Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie i Gminne Centrum Kultury i Sportu w Konopiskach.

Zapraszamy: 

Tworzenie stron internetowych Częstochowa - Profesjonalne projektowanie stron www

  W obecnych czasach strony internetowe są niezbędnym elementem w budowaniu wizerunku i promocji firmy. Bez względu na branżę, posiadanie pr...