poniedziałek, 12 czerwca 2023

[KINO] ROBERT DE NIRO w niepoprawnej komedii WSZYSTKO O MOIM STARYM w kinach już w czerwcu!

PREMIERA: 23 CZERWCA 2023

WSZYSTKO O MOIM STARYM (About My Father)

Dwukrotny zdobywca Oscara ROBERT DE NIRO w niepoprawnej komedii według scenariusza jednego z najpopularniejszych komików Ameryki SEBASTIANA MANISCALCO.
Prostolinijny włoski imigrant o południowym temperamencie kontra rodzina konserwatywnych bogaczy, którzy na wszystkich patrzą z góry. 
Co może pójść nie tak?

Jeśli rodzice twojej ukochanej poznają twojego tatę, który jest subtelny jak wściekły byk, to wiesz, że szykuje się istny przylądek strachu. Czas na przebudzenie, bo uratować cię może jedynie poradnik pozytywnego myślenia.

Ojciec Sebastiana to Włoch z krwi i kości. Nie owija w bawełnę, nie przestrzega konwenansów, ma niewyparzony język i mocno niepoprawne poczucie humoru. Gdy dowiaduje się, że jego jedyny syn zamierza oświadczyć się swej ukochanej Ellie, postanawia pomóc mu w tej ryzykownej misji, a przede wszystkim sprawdzić czy rodzina dziewczyny spełnia jego surowe standardy. Sebastian wie, że spotkanie jego prostolinijnego ojca z zamożną i konserwatywną rodziną Ellie grozi katastrofą. Liczy jednak, że uda się go jakoś okiełznać i zaprezentować jako spokojnego, miłego starszego pana. Wkrótce zrozumie, jak bardzo się mylił. Rodzinny weekend w luksusowej posiadłości przyszłych teściów Sebastiana okaże się pasmem nieporozumień, wpadek i szokujących odkryć, bo jego tatko nie zamierza udawać kogoś kim nie jest. Czy miłość Ellie i Sebastiana jest w stanie przetrwać tę próbę? Czy miłość naprawdę może wszystko wybaczyć?
 

Obsada: 
Robert De Niro („Irlandczyk”, „Ojciec Chrzestny 2 - OSCAR”, „Wściekły byk” – OSCAR, „Taksówkarz”, „Łowca jeleni”, „Przylądek strachu”, „Przebudzenia”, „Poznaj mojego tatę”, „Poradnik pozytywnego myślenia”)
Kim Cattrall („Seks w wielkim mieście” – serial, „Autor widmo”, „Akademia policyjna”, „Crossroads – Dogonić marzenia”, „Seks w wielkim mieście 2”)
Sebastian Maniscalco („Green Book”, „Irlandczyk”, “Berek”)
Leslie Bibb („Iron Man”, „Prawo zemsty”, „Wyznania zakupoholiczki”, „Berek”)

Reżyseria: Laura Terruso

Produkcja: USA 2023
Dystrybucja w Polsce: Monolith Films


KONKURS!!! Wygraj kody do zrealizowania w kinie Cinema City [KINO] 31 maja do kin wchodzi „Jedno życie” z niezwykle przejmującą kreacją Anthony’ego Hopkinsa. WYGRAJ ZESTAW KOSMETYKÓW!

Skromny i niczym specjalnym niewyróżniający się urzędnik z Londynu dziś ponownie jest na ustach całego świata.  W minioną niedzielę, 19 maja...