poniedziałek, 15 stycznia 2024

Raków Częstochowa zaprezentuje drużynę w Galerii Jurajskiej

Piłkarze Rakowa Częstochowa stają się coraz częstszymi gośćmi w Galerii Jurajskiej. W grudniu w centrum handlowym otwarto oficjalny fan store Mistrzów Polski. Teraz pojawia się kolejna okazja do spotkania z piłkarzami.

Już w najbliższy czwartek, 18 stycznia, w godzinach od 18.00 do 20.00, w Galerii Jurajskiej będzie miała miejsce oficjalna prezentacja drużyny na specjalnej scenie, która stanie na poziomie 1. galerii.

Kibice Czerwono-Niebieskich i fani piłki nożnej będą mogli zobaczyć skład, a także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z zawodnikami. Nie zabraknie także okazji do zdobycia autografów ulubionych piłkarzy. Jak zapowiada klub, szykują się również specjalne konkursy z nagrodami.

To sportowe wydarzenie, na którym powinien być każdy kibic Rakowa Częstochowa. Jest ono okazją do tego, aby nie tylko spotkać się z zawodnikami poza boiskiem, ale przede wszystkim dopingować swoją ukochaną drużynę na kilka tygodni przed startem sezonu – zachęca Anna Borecka, wicedyrektor Galerii Jurajskiej.

Liczymy na to, że jak zawsze kibice nie zawiodą i na prezentacji stawią się całymi rodzinami – dodaje. Do rozgrywek w rundzie wiosennej ekipa Dawida Szwargi wraca już w lutym! Dla fanów będzie to więc pierwsze spotkanie z Czerwono-Niebieskimi przed emocjonująco zapowiadającym się sezonem.

– Przed nami intensywny okres treningowy oraz zgrupowanie w Turcji, na które wylatujemy już 20 stycznia, a późnej pierwsza kolejka rundy rewanżowej zaplanowana na 10-11 lutego. Nie zapominamy jednak o naszych wiernych kibicach. Organizowana w Jurajskiej prezentacja to prezent dla nich –
mówi Michał Szprendałowicz, rzecznik prasowy Rakowa.

Źródło: Galeria Jurajska/Guarana PR


Są gibcy, są silni, są w olimpijskiej formie! Polska Noc Kabaretowa 2024 w Częstochowie przed nami!

Polska Noc Kabaretowa 2024 25.10.2024, godz. 20.00 Hala Sportowa Częstochowa Są gibcy, są silni, są w olimpijskiej formie! Przybywamy do Was...