wtorek, 23 stycznia 2024

W Galerii Jurajskiej pokażą nowinki ze świata motoryzacji

Lśniące i pachnące nowością samochody, najpopularniejsze w Polsce marki, a do tego klasyczne auto z 1967 roku. Galeria Jurajska szykuje Targi Motoryzacyjne, których nie można przegapić.


Chcąc zobaczyć z bliska najnowsze modele aut, fani motoryzacji nie muszą już jechać na motoshow lub odwiedzać wielu salonów samochodowych. 27 i 28 stycznia w Galerii Jurajskiej w Częstochowie odbędą się Targi Motoryzacyjne.


Największa tego typu impreza w regionie zgromadzi kilkanaście modeli pojazdów, które dopiero co zeszły z linii produkcyjnej. Odwiedzając wydarzenie, będzie można przyjrzeć się z bliska designowi aut, nowinkom ze świata elektroniki, którymi są naszpikowane, udogodnieniom, a także „przymierzyć się” za kółkiem samochodu.

W świecie motoryzacji każda kolejna generacja aut to obecnie ogromny skok technologiczny. Organizowane w Jurajskiej targi są niepowtarzalną okazją do tego, aby zobaczyć, jak producenci zmieniają auta, zarówno pod względem sylwetki, wygody, czy zastosowanych technologii – mówi Anna Borecka, wicedyrektor Galerii Jurajskiej.

To prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji, których pasjonują nowinki z tego świata. Coś dla siebie znajdą tutaj również osoby, które planują zakup czterech kółek. Na miejscu będzie można bowiem bliżej przyjrzeć się różnym markom i porównać je, na przykład pod kątem oszczędności czy funkcjonalności – dodaje.

Wśród pojazdów, które będą wystawiane, nie zabraknie najnowszych modeli takich marek jak: Ford, Toyota, Kia, Fiat, Jeep czy SsangYong. Nie zabraknie też propozycji dla wielbicieli jednośladów. W gronie wystawców znajdzie się też także salon pojazdów elektrycznych Velex, oferujący m.in. hulajnogi i skutery.

Dzięki organizowanym targom, pod jednym dachem będzie można zobaczyć nie tylko najpopularniejsze dziś marki samochodów, chętnie wybierane przez Polaków, ale przede wszystkim najnowsze ich modele, które zachwycają swoją linią – mówi Teresa Szajer, organizatorka Targów Motoryzacyjnych.

Ponadto każdy odwiedzający będzie mógł dowiedzieć się, na co dziś zwrócić uwagę przy wyborze auta i w jakie ciekawe rozwiązania w nim warto zainwestować, aby poprawić swój komfort jazdy, bezpieczeństwo na drodze czy zapewnić sobie większe oszczędności – dodaje.

Ale nie tylko nowości motoryzacyjne będą atrakcją imprezy. Organizatorzy przygotowali także coś dla wielbicieli kultowych oldtimerów. Wśród lśniących i pachnących nowością aut będzie można także zobaczyć odrestaurowanego Forda Mustanga z 1967 roku!

Imprezę dopełnią też pokazy pierwszej pomocy, którą powinien znać każdy kierowca. Pojawi się też okazja do spotkania z policjantami oraz instruktorami jazdy. Na miejscu będzie można również zapoznać się z ofertą szkół jazdy z regionu – wyliczają organizatorzy.

Targi odbywają się 27 i 28 stycznia  w godzinach od 10.00 do 22.00.
Organizatorem wydarzenia jest wydawca Życia Częstochowy i Powiatu.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
Są gibcy, są silni, są w olimpijskiej formie! Polska Noc Kabaretowa 2024 w Częstochowie przed nami!

Polska Noc Kabaretowa 2024 25.10.2024, godz. 20.00 Hala Sportowa Częstochowa Są gibcy, są silni, są w olimpijskiej formie! Przybywamy do Was...