poniedziałek, 14 listopada 2022

[KINO/MUZYKA] Andrzej Piaseczny rozgrzewa jesień. Już dziś premiera teledysku do filmu "Święta inaczej". Ta piosenka to polska odpowiedź na „Last Christmas”!

Za kilka dni, 25 listopada do kin wchodzą „Święta inaczej”, nowa komedia Patricka Yoki („Rodzinka.pl”, „Listy do M. 4”). Twórcy filmu przygotowali dla widzów niespodziankę – właśnie dziś do sieci trafił premierowy teledysk do piosenki „Wesołych Świąt” w wykonaniu Andrzeja Piasecznego.

 Zobacz teledysk: https://www.youtube.com/watch?v=6zKNBbWExOM

 Kto jest autorem nastrojowej ballady ilustrującej tę świąteczną produkcję?

 Już za niespełna dwa tygodnie widzowie będą mieli okazję spędzić wyjątkowe chwile podczas oglądania „Świąt inaczej”, nowej komedii z Darią Widawską, Wiktorią Gąsiewską i Adamem Zdrójkowskim w rolach głównych. Dziś prezentujemy pierwszą z trzech piosenek, które usłyszymy w filmie. To utwór „Wesołych Świąt w wykonaniu Andrzeja Piasecznego.

Autorem muzyki i słów jest Maciej Zieliński, twórca muzyki do wielu filmowych hitów ostatnich lat, a także, jako autor piosenek i aranżacji dla gwiazd polskiej sceny muzycznej. Zieliński ma na koncie muzykę do takich filmów jak, „Nigdy w życiu” „Sługi wojny” „Wkręceni 2”, czy serialu „Kryminalni”.

Piosenka Andrzeja Piasecznego „Wesołych Świąt” jest jedną z trzech oficjalnych piosenek do tej produkcji. Pozostałe dwie to „Zamówię płatki śniegu”, również wykonywana przez Andrzeja Piasecznego. Tu autorem tekstu jest reżyser filmu, Patrick Yoka, a muzyki – Maciej Zieliński. Trzeci utwór to ballada „Święta, nie Święta” w wykonaniu Sławka Uniatowskiego i Klaudii Szafrańskiej (autorem tekstu i muzyki jest Maciej Zieliński). 

Polecamy:https://czest.info/rozrywka

Włoskie perełki na początek wakacji - Almatur zaprasza na Capri i Lazurowe Wybrzeże

Rozpocznij wakacje po włosku! Tylko teraz w Biurze Podróży i Turystyki ALMATUR CZĘSTOCHOWA oferta MEGA LAST MINUTE!!!!! Czekają na Ciebie ...